حجم فایل: 2263MB نوع : قیمتی قیمت: 212,000 ریال افزودن به سبد خرید


ساخت کوکتل پدیکور

درباره مجموعه ساخت کوکتل پدیکور

کوکتل پدیکور توپک های دست سازی هستند که با نام بمب های حمام هم شناخته می شوند، این توپک ها در زمان انفجار جوشان در آب از خود مواد معطری پراکنده می کنند و علاوه بر این به سلامت پوست شما کمک می کنند. به طور کلی هدف پدیکور حفظ سلامت پوست، پاها و انگشتان پا نیز است. استفاده از کوکتل های پدیکور در رنگ ها و رایحه های مختلف، انجام پدیکور را برای شما لذت بخش تر می کند. استفاده از کوکتل پدیکور بسیار ساده بوده و تنها کافیست این توپک ها را در آب ولرم رها کنید تا بجوشند و با آب ترکیب شوند. از آنجایی که مواد تشکیل دهنده ی کوکتل پدیکور کاملا گیاهی بوده و برخی از آنها نیز حاوی نمک دریایی است، باعث سم زدایی بدن، ملایم شدن و نرمی پوست می شوند.

مجموعه ساخت کوکتل پدیکور با بیش از 3 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی نحوه ساخت بیش از 15 نوع کوکتل پدیکور در طرح ها و رایحه های مختلف را آموزش می دهد و شما با مشاهده هر یک از ویدئوها می توانید کوکتل پدیکور مورد نظر خود را بسازید. در مجموعه ساخت کوکتل پدیکور آموزش ساخت کوکتل پدیکور با رایحه قهوه، کوکتل پدیکور با رایحه گل یاس، کوکتل پدیکور شکلاتی، کوکتل پدیکور با ریحه گریپ فروت، کوکتل پدیکور با رایحه کدو تنبل، کوکتل پدیکور بدون استفاده از سیتریک اسید، کوکتل پدیکور مدل کاپ کیک، کوکتل پدیکور با رایحه نارگیل، کوکتل پدیکور با رایحه آووکادو و غیره ارائه داده شده است. همچنین در فایل PDF راهنمای خریدار مجموعه ساخت کوکتل پدیکور شما با مواد اولیه و میزان استفاده از مواد مختلف هر یک از کوکتل پدیکورهای آموزش داده شده آشنا می شوید.


مجموعه ساخت کوکتل پدیکور برای چه کسانی مناسب است؟
مجموعه ساخت کوکتل پدیکور می تواند برای همه کسانی که علاقمند به ساخت این توپک ها هستند مناسب باشد و شما می توانید با تهیه مواد اولیه ساخت هر یک از این کوکتل های پدیکور و مشاهده ویدئوهای مجموعه ساخت کوکتل پدیکور، توپک مدنظر خود را ساخته و از آن لذت ببرید. همچنین اگر به دنبال راه اندازی یک کسب و کار خانگی هستید می توانید با استفاده از مجموعه ساخت کوکتل پدیکور در کنار مجموعه های آموزش ساخت صابون ارائه شده توسط وب سایت 118 فایل، هنر ساخت صابون و بمب های حمام را فراگرفته و از فروش محصولات خود کسب درآمد کنید.


چرا ساخت کوکتل پدیکور را فرا بگیریم؟
داشتن یک پوست سالم و لطیف همیشه دغدغه ی بانوان' >بانوان بوده و کوکتل های پدیکور با رایحه ها و اسانس های مختلف که حاوی روغن و کره های مخصوصی نیز هستند می توانند باعث ملایم شدن و نرمی پوست شده و در سم زدایی و سلامت پوست بسیار مفید باشند. پاها بهترین مکان برای رشد قارچ ها هستند چرا که پیاده روی های طولانی، کفش های نامناسب، تعریق زیاد و غیره از عواملی است که به رشد قارچ ها در پاها و بین انگشتان پا کمک می کند از این رو کوکتل پدیکور به شدت برای سم زدایی و سلامت پاها و درمان پینه ی پاها، تاول و غیره توصیه می شود. از دیگر خواص و فواید کوکتل پدیکور می توان به ضد التهاب بودن این توپک ها برای تسکین پوست و از بین بردن جوش، کوچک کردن منافذ عمیق پوست، جداسازی پوست مرده از بدن و نرمی و رطوبت زایی برای پوست، شفافیت پوست، کمک به آبرسانی بیشتر به پوست، خوشبو کننده و جوان کننده پوست، ایجاد حس شادابی و رفع خستگی و استرس، ترمیم و درمان ترک های کف پا و غیره نیز اشاره کرد.


درپایان مجموعه ساخت کوکتل پدیکور چه اتفاقی می افتد؟
در مجموعه ساخت کوکتل پدیکور بیش از 15 نوع کوکتل پدیکور در طرح ها و رایحه های مختلف آموزش داده شده است. در مجموعه ساخت کوکتل پدیکور شما نحوه ساخت کوکتل پدیکور با رایحه قهوه، کوکتل پدیکور با رایحه گل یاس، کوکتل پدیکور شکلاتی، کوکتل پدیکور با رایحه گریپ فروتف کوکتل پدیکور با رایحه کدوتنبل، کوکتل پدیکور بدون استفاده از سیتریک اسید، کوکتل پدیکور با رایحه نارگیل، کوکتل پدیکور مدل کاپ کیک با رایحه آووکادو، کوکتل پدیکور مرواریدی، کوکتل پدیکور مدل دونات، کوکتل پدیکور مدل رولت، کوکتل پدیکور با روغن بادام، کوکتل پدیکور با روغن کرچک، کوکتل پدیکور با رایحه نعناع و غیره را فرا خواهید گرفت.

بازارکار ساخت کوکتل پدیکور
از آنجایی که بسیاری از بانوان' >بانوان نگران سلامت پوست خود هستند و همیشه به دنبال راهی برای تضمین سلامتی، نرمی و لطافت پوست خود می باشند. و همانطور هم که گفته شد کوکتل های پدیکور برای سم زدایی و سلامت پوست بسیار توصیه شده است. علاوه براین موضوع کوکتل پدیکور میتواند تجربه یک حمام لاکچری و خاص را به فرد دهد. امروزه کوکتل پدیکور یا همان بمب های حمام طرفداران زیادی پیدا کرده و شما  می توانید با ساخت کوکتل پدیکور در طرح ها و اسانس های مختلف و فروش آن ها به درآمد خوبی برسید.

سرفصل های آموزشی مجموعه ساخت کوکتل پدیکور
•    کوکتل پدیکور با رایحه قهوه
•    کوکتل پدیکور با رایحه گل یاس
•    کوکتل پدیکور شکلاتی
•    کوکتل پدیکور با رایحه گریپ فروت
•    کوکتل پدیکور با رایحه کدوتنبل
•    کوکتل پدیکور بدون سیتریک اسید
•    کوکتل پدیکور مدل کاپ کیک
•    کوکتل پدیکور با رایحه نارگیل
•    کوکتل پدیکور مدل کاپ کیک با رایحه آووکادو
•    کوکتل پدیکور با شکلات های رنگی
•    کوکتل پدیکور رنگی
•    کوکتل پدیکور مرواریدی
•    کوکتل پدیکور مدل دونات
•    کوکتل پدیکور مدل رولت
•    کوکتل پدیکور با رایحه نعناع
•    کوکتل پدیکور با روغن بادام
•    کوکتل پدیکور با روغن کرچک
•    کوکتل پدیکور با رایحه بلوبری
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه