حجم فایل: 3317MB نوع : حجمی قیمت: 38,871 ریال افزودن به سبد خرید


دوره suits and spooks


برای ورود به یک دنیای جدید، ابتدا باید مفاهیم اولیه مربوط به آن را فرا گرفت، بنابراین کسانی که دوست دارند وارد حوزه شیرین امنیت بشوند از این قاعده مستثنا نیستند. امنیت شبکه و امنیت اطلاعات از جمله عباراتی است که معمولا افراد به جای یکدیگر به کار می برند. از آنجا که اشخاص اطلاعات کافی در رابطه با امنیت شبکه ندارند، این امکان برای نفوذگران فراهم می شود تا به آسانی وارد یک شبکه کامپیوتری شده و به اطلاعات محرمانه افراد دست یابند.

با رشد اینترنت و افزایش اطلاعات نیاز به امنیت شبکه افزایش چشمگیری یافته است، از این رو برای دست یابی به این مهم، یکی از مهمترین گام ها، فراهم آوردن امنیت دسترسی و کنترل تجهیزات شبکه می باشد. آنچه وب سایت 118فایل در این پست برای شما همراهان گرامی فراهم آورده، دوره ای آموزشی تحت عنوان suits and spooks new York 2013 می باشد که در سال 2013 در نیویورک برگزار شده و اطلاعات جامعی در زمینه امنیت شبکه در اختیارتان قرار می دهد.

در طول این دوره آموزشی با گروه های هکر غیر دولتی در جهان و هنرپیشگان نامناسب در دنیای مجازی و فیزیکی آشنا خواهید شد. همچنین در مورد مقابله با هکرها، همپوشانی سیستم های شهری و ... مطالبی را فرا خواهید گرفت.

این دوره آموزشی شامل موارد زیر می باشد:

-آشنایی با گروه های هکر غیردولتی در جهان
-آشنایی با هنرپیشگان نامناسب در دنیای مجازی و فیزیکی – قسمت اول
- آشنایی با هنرپیشگان نامناسب در دنیای مجازی و فیزیکی – قسمت دوم
- آشنایی با هنرپیشگان نامناسب در دنیای مجازی و فیزیکی – قسمت سوم
-زمان واقعی برای نمایش تصویر
-افزایش همپوشانی سیستم های شهری
-مقابله با هکرها
-باید برای بازیگران خاص راهبردهای تدافعی در نظر گرفت
-و...
قسمت بعدی این مجموعه آموزشی نیز در پست های بعدی ارائه خواهد شد.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. دوره (2014) Suits and Spooks