حجم فایل: 2652MB نوع : حجمی قیمت: 62,156 ریال افزودن به سبد خرید


دوره های آموزشی طراحی لوگو

دوره های آموزشی طراحی لوگو

لوگو نشان یا علامتی است که برای کمک و ارتقای شناخت عمومی افراد از یک برند مورد استفاده قرار می گیرد. لوگو ممکن است از یک طرح انتزاعی یا تصویری باشد یا متن نامه ای که در یک لوگو یا علامت تجاری نشان می دهد، شامل شود. در سطح ارتباطات جمعی و در استفاده مشترک، آرم شرکت های امروزی اغلب مترادف با علامت تجاری آن است. لوگوی شما نمایندگی بصری از نام تجاری شما است و همه چیز را برای آن تعریف می کند. در یک نگاه لوگو باید شخصیت یا وعده خود را از نام تجاری منعکس کند که در حالت ایده آل، یک لوگو میتواند به یاد ماندنی و در ذهن جمعیت همیشه حاضر باشد مانند لوگوهای نمادین Nike یا Apple که در سرتاسر جهان شناخته شده و نوعی برند کارآمد محسوب میشوند.دوره های آموزشی طراحی لوگو - دوره های آموزشی طراحی لوگو

طراحی یک لوگو نیازمند آثار هنری است اما آیا برند شما نیز می تواند از این علم بهره مند شود؟ در دوره های آموزشی طراحی لوگو مربی ویلیام لیودول به دنبال دستورالعمل های شناخته شده است او چهاراصل توجه، پاسخ، معنا و حافظه را بررسی می کند که لوگو را برای استفاده در نظر می گیرد. اگر تا به حال دوره ای را در این زمینه مطالعه کرده باشید یا شاید خودتان تجربه خود را در طراحی لوگوها به کارگرفته باشید، بدون تردید در دستورالعمل ها قرار خواهید گرفت مانند نگه داشتن ساده آن یا بی نظیر بودن آن لوگو و نیاز به کار در سیاه و سفید. اما آنچه معمولا شما را با مشکل مواجه میکند این است که پشت این دستورالعمل ها یعنی شواهدی که آنها را به وجود آورده اند، درک درستی از این شواهد را لازم است زیرا چنین دستورالعمل ها نه تنها غالبا که بیش از حد معمول هستند و بلکه اغلب به سادگی شما را دچار اشتباه خواهند کرد.


دوره های آموزشی طراحی لوگو - دوره های آموزشی طراحی لوگو

در این دوره آموزشی شما از نزدیک به آرم های محبوب و معروف نگاه خواهید کرد. آنها براساس یک طبقه بندی برای درک اینکه چگونه کار می کنند گروه بندی خواهند شد و از همه مهمتر چه تکنیک هایی در ایجاد آنها استفاده شده است. دوره های آموزشی طراحی لوگو برای یادگیری و تمرین تکنیک های طراحی لوگو در دنیای واقعی است. شما در این دوره فرایند طراحی لوگو را شناسایی کرده و به شما نشان داده میشود که اهمیت حفظ یک لوگو بسیار ساده است.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه