حجم پکیج: 33443MBقیمت: 5,877,000 ریال افزودن به سبد خرید


دوره جامع آموزش زنبورداری

درباره دوره جامع آموزش زنبورداری

دوره جامع آموزش زنبورداری با بیش از 51 ساعت ویدئو با دوبله فارسی سه پارت "آموزش زنبورداری"، "آموزش حرفه‌ای زنبورداری" و "آموزش ساخت کندو عسل" ارائه شده تا کشاورزان و دامداران بتوانند به صورت اصولی پرورش زنبور را انجام دهند.
آموزش زنبورداری ابتدا در پرورش ملکه به نحوه اضافه کردن مانع ملکه و سوپر به کندو، آپدیت روش میلر و الی برای پرورش ملکه، آپدیت روش نیکوت، بازرسی هفتگی و علامت گذاری ملکه، برپایی کلونی سلول ساز، محصور کردن ملکه، کندوچه های جفت گیری ملکه و غیره می‌پردازد، سپس بهداشت، کنترل بیماری‌ها، زنبورداری 2018، زنبورداری هپی‌ولی و غیره بیان شده تا پایه کار پرورش زنبور را فرابگیرید.
کسانی که به تازگی قصد پرورش زنبور عسل را دارند توصیه می‌کنیم پارت دوم دوره جامع آموزش زنبوداری را با دقت مورد بررسی قرار داده تا بتوانند کندو، تقسیم بندی کندو، بازرسی برای تشخیص بیماری، بازرسی هفتگی برای یافتن حشره ی موم خوار، روش استفاده از تخته کاذب و غیره را به طور کامل آموزش ببینند و عسلی باکیفیت را تولید کنند. همچنین در این پارت از دوره جامع آموزش زنبوداری به اصول زنبورداری، بررسی ابزارها، محل‌های مناسب برای پرورش زنبور و غیره اشاره شده است.
پرورش زنبور عسل یکی از مهمترین منابع درآمد پرورش دهندگان زنبور می‌باشد به همین دلیل در سومین پارت دوره جامع آموزش زنبورداری موضوعاتی مانند آشنایی با کندوها و تجهیزات زنبورداری، ساخت کندو دادانت، ساخت کندو مدرن(flow hive)، ساخت مرحله‌ای کندو لانگستروت و ساخت کندوهای کنیایی آموزش داده می‌شود تا تولیدکنندگان عسل بتوانند مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین عسل را تولید کنند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

دروه جامع آموزش زنبورداری برای چه کسانی مناسب است؟

پرورش زنبور در باغ‌ها و مزارع کشاورزی موجب گردافشانی بیشتر درختان و افزایش محصولات کشاورزی می‌شود، به همین دلیل دوره جامع آموزش زنبورداری برای کشاورزان و باغداران بسیار مناسب است. دوره جامع آموزش زنبورداری حتی برای کسانی که می خواهند در زمینه کشاورزی و دامپروری فعالیت کنند مناسب بوده زیرا می‌توانند با سرمایه کم یک منبع درآمدی پرسود را برای خود رقم بزنند. دوره جامع آموزش زنبورداری حتی برای پرورش دهندگان زنبور هم مفید و کاربردی است زیرا اصول و قواعد راه‌اندازی کندو عسل، پرورش ملکه، شناخت بیماری‌ها و غیره یاد می‌گیرند.

چرا دروه جامع آموزش زنبورداری را فرا بگیریم؟

همانطور که در بخش‌های قبل هم گفتیم پرورش زنبور کمک می‌کند کشاورزان محصولات بیشتری را تولید کنند اما دلیل دیگری که موجب شده دوره جامع آموزش زنبورداری را کشاورزان مشاهده کنند، بازدهی بالا و رسیدن به سود خالص در کمترین زمان نسبت به سایرین است. درنتیجه می‌توان گفت دوره جامع آموزش زنبورداری بهترین گزینه برای رسیدن به سود و افزایش تولید در سایر محصولات کشاورزی است.در پایان دروه جامع آموزش زنبورداری چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان هر پارت از دوره جامع آموزش زنبورداری علاقمندان مهارت ویژه‌ای در پرورش انواع زنبور به ویژه زنبور عسل را به دست می‌آورند به گونه‌ای که قادرند به عنوان پرورش دهنده زنبور فعالیت گسترده‌ای داشته باشند.
در انتهای پارت اول دوره جامع آموزش زنبورداری توانایی اضافه کردن مانع ملکه و سوپر به کندو، آپدیت روش میلر و الی برای پرورش ملکه، آپدیت روش نیکوت، بازرسی هفتگی و علامت گذاری ملکه، برپایی کلونی سلول ساز، محصور کردن ملکه، کندوچه های جفت گیری ملکه و غیره می‌پردازد، سپس بهداشت، کنترل بیماری‌ها، زنبورداری 2018، زنبورداری هپی‌ولی و غیره را کسب می کنید.
بتوانند کندو، تقسیم بندی کندو، بازرسی برای تشخیص بیماری، بازرسی هفتگی برای یافتن حشره ی موم خوار، روش استفاده از تخته کاذب و غیره موجب می‌شود علاقمندان در پایان دومین پارت از دوره جامع آموزش زنبورداری بتوانند اصول اولیه را فرا گرفته و کار پرورش زنبور را آغاز کنند.
علاقمندان در آخرین پارت دوره جامع آموزش زنبورداری با موضوعاتی نظیر آشنایی با کندوها و تجهیزات زنبورداری، ساخت کندو دادانت، ساخت کندو مدرن(flow hive)، ساخت مرحله‌ای کندو لانگستروت و ساخت کندوهای کنیایی آشنا می شوند و توانایی پرورش زنبور عسل را در انتها به دست می‌آورند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار دروه جامع آموزش زنبورداری چگونه است؟

عسل یکی از گران قیمت‌ترین محصولات کشاورزی و دامپروری محسوب می‌شود که باسرمایه ای نزدیک به 10 میلیون تومان می توانید در حدود 200 تا 250 کندو عسل را تهیه کنید و درآمدی بیش از 20 میلیون تومان را از پرورش زنبور به دست آورید. علاوه بر عسل می توانید موم، زهر و رویال عسل را که قیمت آن‌هاز خود عسل هم گاهی فراتر می رود را به فروش بگذارید و درآمد خود را به میزان چشمگیری افزایش دهید. دوره جامع آموزش زنبورداری در کنار شماست تا بتوانید به صورت اصولی پرورش زنبور را آغاز کنید.

سرفصل های آموزشی دوره جامع آموزش زنبورداری:

دوره جامع آموزش زنبورداری پارت 1

•    آغاز زنبورداری
•   ملکه زنبورعسل
•    بیماری های مربوط به کندو

دوره جامع آموزش زنبورداری پارت 2

•    شروع به کار زنبورداری

•    اصول زنبورداری

•   محل های زنبورداری

•   کنترل دسته ها

•   مدیریت عسل

• زنبورداری عمومی (معرفی ابزارها و نحوه استفاده از آنها، آماده سازی کندو، گذراندن فصول مختلف برای کندو و غیره)

دوره جامع آموزش زنبورداری پارت 3

•    آشنایی با کندوها و تجهیزات زنبورداری
•    ساخت کندو دادانت
•    ساخت مرحله ای کندو لانگستروتلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش زنبورداری
  2. آموزش حرفه ای زنبورداری
  3. آموزش ساخت کندو عسل