حجم پکیج: 22282MBقیمت: 2,086,000 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه

دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه به آموزش انواع اصلاح موی سر و ریش آقایان به گونه ای واضح و دقیق می پردازد. دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه حاوی دو پارت با عناوین "آموزش حرفه ای آرایشگری" و "آموزش آرایشگری مردانه" می باشد که طی ویدیو های با کیفیت از تمام زوایا مراحل اصلاح موی سر را بیان می کند. دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه سعی کرده تا اصلاح مدل های مختلف موی سر آقایان و همچنین اصلاح مو در کودکان را به طور مرحله به مرحله ارائه کند و شما را با نحوه اصلاح مو با ماشین و سایر ابزار آشنا سازد.



 

دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه

دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه در آموزش حرفه ای آرایشگری، ویدیو های بسیاری در رابطه با اصلاح موی سر آقایان در مدل های امروزی نظیر سبک های خرد کردن مو، کوتاهی با تیغ و فشن کاری ارائه می کند. بسیاری از افراد با مشاهده شخصیت های مشهور و سلبریتی ها از مدل موی آنها برای خودشان الگو گرفته و مایل اند تا موهایشان همانند آنها اصلاح شود. از این رو دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه در پارت اول نحوه اصلاح مو به صورت مدل موی بازیکنان معروف فوتبال مانند دیوید بکهام و همچنین مدل موی ترکیبی شامل کوتاهی و رنگ کردن مو را آموزش می دهد. 


دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه

آرایشگری از جمله مشاغلی است که فرد باید از جدیدترین مدل های مو مطلع باشد و نحوه اصلاح آنها را با تسلط کامل انجام دهد. امروزه به همین منظور آرایشگران حرفه ای برای پیشرفت در کارشان و کسب رضایتمندی بیشتر از سوی مشتریانشان به مراسم ها و کلاس های مختلف در رابطه با آموزش به روز ترین مدل مو ها می روند. از این رو دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه سعی کرده تا تمامی مدل های مو آقایان در سال 2017 را برای شما علاقه مندان و آرایشگران عزیز آموزش دهد. با مشاهده دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه می توانید بدون صرف هزینه و وقت، اطلاعات کافی و نحوه اصلاح مدل های مختلف موی آقایان را فرا بگیرید.


 دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه

دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، تلاش کرده تا سایر مدل های اصلاح مو نظیر اصلاح فانتزی، خط بندی و ... را ارائه کند. دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه انواع مدل های خامه ای را به گونه ای دقیق و با جزئیات کامل نیز آموزش داده و همچنین مدل موی پر طرفدار بازیگران برد پیت و بن افلک را بیان کرده است. آرایشگر باید با توجه به حالت چهره افراد، مدل مویی متناسب و هماهنگ با صورت وی را انتخاب کند زیرا این یکی از مهم ترین موارد در ایجاد ظاهری خوب و جذاب می باشد. دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه با ارائه فیلم های آموزشی گوناگون شما را با کلیه مدل های مو مردانه آشنا می کند تا بتوانید در هنگام کار از آنها ایده گرفته و یا همانند آن را انجام دهید. 


دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه

دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه در پارت آموزش آرایشگری مردانه به آموزش اصلاح موی کودکان و آقایان پرداخته و جدیدترین مدل موهای مردانه را برای شما علاقه مندان به هنر آرایشگری ارائه می کند. بخش آرایشگری کودکان در پارت آرایشگری مردانه، نحوه اصلاح موی بچه های خردسال از سنین 1 تا 12 سال را آموزش داده و ویدیو های با کیفیتی در رابطه با کوتاه کردن موهای پسران با حالت فرفری و یا با اندازه نسبتأ بلند را ارائه می کند. اصلاح صورت و سر و داشتن مدل مویی متناسب با چهره، در ظاهر افراد از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد از این رو دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه در پارت دوم به آموزش نحوه صحیح اصلاح ریش، کوتاه کردن مو های نسبتأ بلند مردانه، کوتاه کردن موی های مردانه مدل برد پیت، آموزش انواع مدل ریش و سبیل، آموزش اصلاح صحیح صورت و آموزش اصلاح ابرو در آقایان پرداخته است.

 دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه

پارت آموزش آرایشگری مردانه در دو بخش مجزا جدیدترین مدل های آرایشگری مردانه را آموزش داده و ویویدهایی با موضوع آموزش مرحله به مرحله اصلاح مو در انواع مدل ها را بیان می کند. دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه با ارائه نحوه اصلاح موی آقایان توسط برترین آرایشگران دنیا، توانسته به عنوان یکی از مفید ترین و جامع ترین مجموعه های آموزشی در زمینه آموزش آرایشگری مردانه محسوب گردد. شما با مشاهده فیلم های آموزشی دوره آموزش گام به گام آرایشگری مردانه از نزدیک با کلیه وسایل مورد نیاز و همچنین نکات قابل توجه و تکنیک های کاربردی از زبان حرفه ای ترین آرایشگران آشنا می شوید.



لیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش حرفه ای آرایشگری
  2. آموزش آرایشگری مردانه