حجم پکیج: 74216MBقیمت: 3,476,000 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات

دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات

دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات با ارائه 4 پارت به آموزش دقیق همه مصنوعات پرداخته و مراحل ساخت آنها را با ذکر نکات و مطالب کاربردی بیان می دارد. چرم دوزی از جهاتی مانند خیاطی بوده و نیازمند الگو و دوخت تکه های چرم به یکدیگر است اما با این تفاوت که ماده اصلی آن طبیعی و دارای ویژگی های خاص خود می باشد. دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعاتمراحل دوخت انواع مصنوعات نظیر کمربند، دستبند، بند ساعت، صندل، کیف و ... را طی بیش از 3000 دقیقه فایل ویدیویی به طور کامل آموزش می دهد. دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات در پارت اول خود "آموزش چرم دوزی" با داشتن 5 بخش به آموزش کلیه مصنوعات طی ویدیو هایی جامع می پردازد. سپس در پارت دوم با عنوان "آموزش چرم دوزی کیف" طی سه بخش مجزا برای شما عزیزان مراحل دوخت کیف در انواع و ابعاد مختلف را ارائه می کند که با مشاهده ویدیو های این بخش می توانید دوخت هر گونه کیفی را انجام دهید. 

 دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات

دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات با ادامه پارت های قبلی در پارت سوم "آموزش دستبند و کیف چرم" نحوه دوخت دستبند با بافت های گوناگون و همچنین دوخت کیف توسط دست و چرخ صنعتی را برای علاقمندان بیان می کند. دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات در پارت آخر خود با عنوان "آموزش حکاکی روی چرم" به آموزش این هنر زیبا پرداخته و در کلیه پارت ها در کنار ارائه مراحل دوخت، انواع ابزارالات و دستگاه ها و همچنین نکات حائز اهمیت را برای دوستداران این هنر قدیمی و ارزشمند معرفی می نماید. چرم از دیرباز به دلیل ویژگی های منحصر بفرد خود نظیر انعطاف، مقاومت بالا، ظاهر طبیعی و مواردی از این قبیل مورد توجه همه ملت ها بوده و از این رو در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه تعداد افراد علاقه مند به استفاده از مصنوعات چرمی در حال گسترش بوده و برند های معتبری در این زمینه نیز مشغول به کار می باشند و سعی دارند تا نیاز های جامعه را برآورده سازند. 


دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات

دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات هم سعی کرده تا با ارائه ویدیو های مفید و کاربردی افراد را برای دوخت انواع مصنوعات در ابعاد و طرح های گوناگون و ورود به این حرفه آموزش دهد تا بتوانند آثار زیبایی را خلق نمایند. آموزش چرم دوزی در دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات آموزش های جامعی در رابطه با دوخت انواع صندل، کاور دفترچه یادداشت، کمربند، بند ساعت، دستبند، کیف در انواع مختلف مانند کیف گوشی یا کیف کمری اسلحه، جاکارتی، جامدادی، جعبه و کیف پول را ارائه می کند که با مشاهده ویدیو های با کیفیت این مجموعه می توانید با سلیقه خودتان و استفاده از چرم های مختلف در رنگ های گوناگون مصنوعات زیبایی را تولید نمایید. کیف در بین همه مصنوعات چرمی یکی از پر طرفدارترین نمونه ها می باشد که در الگو، ابعاد و چرم های گوناگونی نظیر شترمرغ، بزی، گاوی و همچنین طرح هایی مانند ابلق تهیه می گردد. پارت آموزش چرم دوزی کیف به طور ویژه به دوخت کیف در انواع دیپلمات، مدارک، دوشی، کیف پول و ... پرداخته و توسط چندین ویدیو هر کدام از موارد ذکر شده را به طور دقیق و واضح آموزش می دهد. 

 دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات

همانطور که در بالا بیان شد چرم ویژگی های منحصر بفردی دارد که از جمله آن قابلیت رنگ آمیزی و امکان ایجاد طرح بر روی آن می باشد. در گذشته برای نقاشی روی چرم از رنگ های طبیعی و تهیه شده از گیاهان استفاده می کردند، اما امروزه نیز برای سرعت بخشیدن و ثبات بیشتر رنگ، از رنگ های شیمیایی مانند رنگ های آکریلیک بهره می گیرند که از این رو می توان طیف های مختلف رنگ را بر روی چرم به کار برد. البته نا گفته نماند که رنگ پذیری چرم به عوامل مختلفی بستگی دارد که آنها را نیز باید مد نظر قرار داد. در کنار رنگ آمیزی می توان توسط دستگاه هویه به ایجاد نقوش دلخواه پرداخت که برای اینکار باید به چند نکته توجه نمود. چرم های نازک در مواجه با حرارت شدید هویه دچار جمع شدگی و ظاهری نامناسب می گردند از این رو باید از چرم های ضخیمی همچون شتر استفاده نمود. همچنین قبل از شروع کار با هویه باید طرح مورد نظر را توسط کاربن بر روی چرم انداخت تا کار با تسلط و تمیزی بیشتری انجام شود. 


دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات

آموزش دستبند و کیف چرم در دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات در بخش نخست آموزش های خود به بیان ایجاد طرح بر روی چرم با کمک دستگاه هویه پرداخته و مراحل کار را از زوایای مختلف نشان می دهد. در ادامه این پارت مراحل دوخت کیف و دستبند از جمله نحوه تهیه الگو، برش، چسب کاری و دوخت را برای علاقه مندان ارائه می کند. دوخت انواع مصنوعات تنها هنر وابسته به چرم نبوده و می توان هنر هایی نظیر حکاکی روی چرم، نقاشی روی چرم، معرق چرم و ... را نام برد که ماده اصلی آنها چرم می باشد. به همین منظور دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعاتدر پارت آموزش حکاکی روی چرم به بیان صفر تا صد مراحل حکاکی می پردازد و ویدیو های بسیار مفید و با کیفیتی در رابطه با حکاکی انواع طرح ارائه می کند. در این پارت طرح های بسیاری در قالب فایل پی دی اف ارائه شده که با مشاهده آنها می توانید ایده های خوبی را پیاده سازی نمایید. 

 دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات

حکاکی توسط قلم های متنوعی مانند بادامی، لبه زن، تیز بر و ... انجام می شود که باید بر روی چرم ضخیم و کاملأ خیس قرار بگیرند. آموزش حکاکی روی چرم علاوه بر ارائه طرح های فراوان به معرفی ابزار و قلم های مورد نیاز حکاکی پرداخته و همچنین حکاکی به کمک لیزر را برای هنرجویان عزیز ارائه می کند. پس از حکاکی طرح مورد نظر بسته به سلیقه افراد باید چرم رنگ شود که این کار به روش های مختلف و با مواد گوناگونی انجام می پذیرد. دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات در پارت آخر همه این موارد را طی ویدیو هایی جامع و کاربردی آموزش داده و تکنیک هایی برای راحتی بیشتر کار نیز ارائه می کند. در پایان می توان دوره آموزش چرم دوزی انواع مصنوعات را به عنوان یکی از کامل ترین و کاربردی ترین دوره ها در زمینه هنر با ارزش چرم دوزی نام برد که با آموزش های مفید و به روز توانسته گامی مهم در ارتقای آموزش چرم دوزی بردارد. 
لیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش چرم دوزی
  2. آموزش چرم دوزی کیف
  3. آموزش دستبند و کیف چرم
  4. آموزش حکاکی روی چرم
  5. آموزش دوخت کفش چرم