حجم پکیج: 41061MBقیمت: 5,773,000 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزش هیپ هاپ

درباره دوره آموزش هیپ هاپ

دوره آموزش هیپ‌هاپ با بیش از 68 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی در دو پارت "آموزش پیشرفته حرکات ورزش هیپ‌هاپ" و "آموزش قدم به قدم هیپ‌هاپ" یکی از هیجان‌انگیزترین ورزش‌های حرکتی را به علاقمندان آموزش می‌دهد.
در آموزش پیشرفته حرکات ورزش هیپ‌هاپ ابتدا سه حرکت پایه‌ای این ورزش به صورت گام‌به‌گام فرا گرفته تا بتوانید حرکات پیشرفته هیپ‌هاپ را به راحتی انجام دهید.ویدئوهای این پارت از آموزش هیپ‌هاپ را به گونه‌ای می‌باشد تا تمام افراد با هرسنی بتوانند حرکات هیپ‌هاپ را انجام دهند، حتی کودکان هم می توانند با آموزش پیشرفته حرکات ورزش هیپ‌هاپ این ورزش حرکتی را به خوبی فراگیرند.
اگر جزء تا کنون ورزش هیپ‌هاپ را شروع نکرده و هیچ مهارتی در انجام حتی ساده‌ترین حرکات را ندارید پارت آموزش قدم به قدم هیپ‌هاپ، آموزش هیپ‌هاپ را تهیه کنید تا همراه با مربی‌ برجسته این ورزش حرکات هیپ‌هاپ را قدم به قدم یاد بگیرید. آموزش چاچا، سالسا و  Breakdance از جمله مواردی به شمار می رود که در آموزش قدم به قدم هیپ‌هاپ آن‌ها فرا می‌گیرید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


دوره آموزش هیپ هاپ برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش هیپ هاپ برای تمامی علاقه مندان با هر سن و سطحی از آموزش مفید بوده و با ارائه ویدیو های جامع توانسته کلیه حرکات این ورزش مفرح را آموزش دهد. افرادی که مایل به فعالیت بدنی زیاد هستند، ورزش هیپ هاپ پیشنهاد خوبی برای آنها می باشد.

چرا هیپ هاپ را فرابگیریم؟

دنیای ورزش نیز مانند هنر از تنوع و جذابیت بالایی برخوردار بوده که از این رو افراد با توجه به علاقه و قدرت بدنی خود ورزش مناسبی را انتخاب می کنند. در این بین ورزش هیپ هاپ مانند زومبا از فعالیت زیادی برخوردار بوده و با افزایش گردش خون، هماهنگی میان دست و پا و سوزاندن زیاد کالری، برای کلیه اندام های بدن مفید می باشد. همچنین از آنجایی که این ورزش با آهنگ های شاد لاتین همراه است در روحیه و سطح شادی افراد بسیار اثرگذار می باشد. در پایان این دوره آموزشی چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

در پایان آموزش هیپ‌هاپ با کمک مربیان مختلف می توانید از حرکات ساده گرفته تا حرکات پیشرفته را انجام دهید. انتهای پارت آموزش پیشرفته حرکات ورزش هیپ‌هاپ حرکات دونفره و تک نفره مختلفی را یاد می‌گیرید، انجام حرکات‌ هیپ‌هاپ با بیش از 70 آهنگ اسپانیایی و لاتین سبب شده در انتها علاقمندان بتوانند حتی حرکات ترکیبی مطابق با سلیقه خود طراحی کنند.
 افراد مبتدی و تازه کار همرا با آموزش قدم به قدم هیپ‌هاپ اصول اولیه بسیاری از حرکات را آموزش می بینند و می توانند پس از پایان این پارت از آموزش هیپ‌هاپ با موسیقی‌های متنوع حرکات ساده‌ای را انجام داده و آمادگی لازم برای انجام حرکات پیشرفته را به دست می‌آورند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار ورزش هیپ هاپ در ایران

ورزشکان عزیز در ورزش هیپ هاپ مانند سایر رشته های ورزشی، با داشتن مهارت و تسلط کافی در انجام صحیح و اصولی می توانند به مربی گری بپردازند و ورزشکاران حرفه ای در این رشته پرورش دهند.

سرفصل های آموزشی هیپ هاپ در این مجموعه:

آموزش هیپ هاپ پارت 1

•Breakdance Moves Tutorials

•How to Cha-Cha

•How to Salsa

•Beginner Hip Hop Videos

•Ballet Lessons

•Salsa

•Shimmy

 آموزش هیپ هاپ پارت 2

•آموزش حرکات ورزشی برای کودکان

•آموزش حرکات ورزشی به صورت زنده

•آموزش هیپ هاپ

•آموزش حرکات ورزشی پیشرفته

•آموزش هیپ هاپ برای نوجوانانلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش پیشرفته حرکات ورزشی و هیپ هاپ
  2. آموزش قدم به قدم هیپ هاپ