حجم پکیج: 19353MBقیمت: 4,588,000 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزش نصب پارکت و لمینت

درباره آموزش نصب پارکت و لمینت

آموزش نصب پارکت و لمینت با بیش از 22 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی در دو پارت به "آموزش نصب پارکت لمینت" و "آموزش نصب لمینت" پرداخته شده تا علاوه بر فعلان این حرفه، افرادی که هیچ شناختی به نصب پارکت و لمینت ندارند بتوانند مهارت بالایی را به دست آورند.

آموزش نصب پارکت لمینت موادری از قبیل تعمیر، نحوه اتصال کفپوش، اشتباهات رایج، نحوه نصب کفپوش چوبی و غیره را به صورت دقیق بیان می کند تا هنرجویان بتوانند در کنار نصب، تعمیر کفپوش را هم انجام دهند و همچنین از بروز اشتباهات هنگام نصب جلوگیری کنند. 

آموزش نصب لمینت نکات کاربردی و لوازم مورد نیاز برای لمینت را معرفی می کند تا کسانی که آموزش را مشاهده می کنند بتوانند نحوه اتصال بتن روی لمینت، لمینت کف، چگونگی ساخت دیوار لمینت، نحوه اتصال لمینت اطراف لوله های رادیاتور و غیره را به درستی اجرا کنند.

با توجه به مباحث موجود در دوره، حتی به افرادی که در این شغل سال هاست که کار می کنند، توصیه می کنیم آموزش را مشاهده کنند تا بتوانند سطح مهارت خود را افزایش دهند. بازار کار این حرفه نسبتاً خوب است و با آموزش نصب پارکت و لمینت، کسانی که جویای کار هستند می توانند وارد این حرفه شوند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش نصب پارکت و لمینت برای چه کسانی مناسب است؟

نصب پارکت و لمینت به دلیل آن که دکوراسیون و فضای داخلی ساختمان را جذاب می کند و برای کف ادارات و منازل که سبکی مدرن دارند بسیار مناسب می باشد. در آموزش نصب پارکت و لمینت هنرجویان می توانند حتی نصب بر روی سطوحی مانند بتن را فرا بگیرند. نصب و تعمیر به صورت گام به گام در آموزش توضیح داده شده است، همچنین نحوه اتصال لمینت اطراف لوله های رادیاتور، نحوه نصب لمینت اطراف شومینه آجری، نحوه اتصال لمینت زیر در و ابزاراهای مورد نیاز برای نصب معرفی می شود تا حتی کسانی که هیچ اطلاعی از این شغل را ندارند بتوانند با تماشا ویدئوها، آموزشی جامع و کاملی را فرا بگیرند. نصب پارکت و لمینت روی پله ها یکی از بخش های دشوار است که در آموزش به آن پرداخته شده تا افراد تازه کار بتوانند به راحتی کار نصب پارکت پله ها را به خوبی انجام دهند. به طور کل می توان گفت آموزش نصب پارکت و لمینت برای افراد تازه کار و حتی افراد حرفه ای مناسب بوده و کمک می کند مهارت بالایی در نصب و تعمیر به دست آورند.  
       

چرا آموزش نصب پارکت و لمینت را فرا بگیریم؟

افزایش به کارگیری پارکت، لمینت و سایر کفپوش ها در ساختمان ها موجب شده تا شاغلان این حرفه نیاز به دانستن نکات کاربردی پیرامون نصب کفپوش چوبی سخت، نکات کاربردی در زمینه اتصال لمینت و نحوه قرار دادن صحیح لمینت، وصل کردن یک قطعه چوب به کف چوبی بیشتر احساس شد، زیرا کمک می کنند تا نصاب های بتوانند نصب پارکت و لمینت را به خوبی در ساختمان ها پیاده سازی کنند. بیان نکات و تکنیک های مهم و اساسی از مهم ترین دلایل فراگیری آموزش نصب پارکت و لمینت بوده زیرا آموزش برای تازه کارها و کسانی که سال ها در این زمینه فعالیت می کنند مفید و کاربردی خواهد بود.


در پایان آموزش نصب پارکت و لمینت چه اتفاقی می افتد؟

آموزش نصب پارکت و لمینت با معرفی ابزارها شروع می شود و پس از بیان ترفندها و تکنیک ها، به شیوه نصب در قسمت های مختلف مانند شومینه، شوفاژ، راه پله، کف، زیر در و غیره پرداخته می شود، به طوری که در پایان آموزش نصب پارکت و لمینت هنرجویان مهارت بالایی به دست می آورند. حتی کسانی که برای اولین بار می خواهند وارد کار نصب کفپوش شوند می توانند در پایان دوره به سرعت وارد بازار کار شوند و درآمد خوبی به دست آورند. پس از اتمام آموزش نصب پارکت و لمینت هنرجویان با شناخت اشتباهات رایج می توانند نصب را به صورت درست و اصولی انجام دهند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش نصب پارکت و لمینت چگونه است؟

نصب پارکت و لمینت از مشاغل پردرآمد در حوزه ساخت خانه ها و اداره ها می باشد، زیرا در حال حاضر بسیاری از ساختمان ها سبکی مدرن دارند و استفاده از کفپوش به نسبت سال های قبل افزایش پیدا کرده است. همچنین پارکت و لمینت به راحتی قابل تعمیر و بازسازی بوده، در نتیجه کاربرد انواع کفپوش برای قسمت های مختلف افزایش پیدا کرده است. کسانی که آموزش نصب پارکت و لمینت را مشاهده می کنند مطمئن باشند می توانند به سرعت وارد بازار کار شوند و درآمد بالایی به دست آورند. جالب است بدانید که برای شروع نصب کفپوش نیاز به سرمایه چندانی نیست.

سرفصل های آموزشی نصب پارکت و لمینت داخل این مجموعه:

آموزش نصب پارکت و لمینت پارت 1

•    تعمیر پارکت و کف
•    کفپوش

آموزش نصب پارکت و لمینت پارت 2

•    کفپوش
•    لمینتلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش نصب پارکت لمینت
  2. آموزش نصب لمینت