حجم پکیج: 8744MBقیمت: 2,459,000 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان

درباره دوره آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان

دوره آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان با بیش از 8 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی ارائه شده تا افراد که جویایی کار هستند بتوانند در کمترین زمان حرفه ای با درآمدی نسبتاً خوب را شروع کنند. همچنین آموزش برای کسانی که در این زمینه کار می کند هم کارآمد است. نصب آسمان مجازی، سقف کشسان سه بعدی، آسمان مجازی با طرح های پرستاره و سقف کشسان شیشه ای به صورت مرحله به مرحله در آموزش بیان شده و از افراد تازه کار گرفته تا افراد حرفه ای می توانند با بررسی طرح های بسیار زیبا، سقف های کشسان خاصی را پیاده سازی کنند. آسمان مجازی و سقف کشسان نوعی از سقف های کاذب است که با پارچه ای از جنس pvc ساخته می شود. طرح های مختلف سه بعدی آسمان مجازی و پرستاره بسیار پر طرفدار می باشد، که در دوره آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان سعی شده نورپردازی های متنوعی به طور کامل و گام به گام آموزش داده شود. همچنین این نوع از سقف ها دارای وزن پایینی می باشند به همین دلیل به راحتی قابل نصب هستند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


دوره آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان برای چه کسانی مناسب است؟

نصب آسمان مجازی و سقف کشسان یکی از بخش های جالب توجه در طراحی داخلی محسوب می شود و آموزش در این زمینه برای کسانی که قصد دارند با سرمایه کم کسب و کاری با درآمد خوب را شروع کنند مناسب خواهد بود. نحوه نصب پروفایل، کاردک گذاری و نصب لامپ ها به صورت دقیق آموزش داده شده تا کسانی که تازه به این کار ورود پیدا کرده اند بتوانند نصب آسمان مجازی و سقف کشسان را به صورت حرفه ای انجام دهند. علاوه بر این افرادی که توانایی نصب نرده استیل را دارند می توانند با تماشای ویدئوها در کنار نصب نرده، اقدام به نصب آسمان مجازی و سقف کشسان کنند. ویدئوها حتی برای کسانی که سال هاست در این حوزه فعالیت می کند هم مفید می باشد، زیرا کمک می کند مهارت خود را افزایش دهند.


چرا دوره آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان را فرا بگیریم؟

نورپردازی عموماً با لامپ هایی از قبیل LED، RGB و مهتابی های SMD انجام می شود که محل قرارگیری آن ها یکی از بخش های مهم در نصب آسمان مجازی و سقف کشسان می باشد. رعایت فاصله ها برای ایجاد نوری یک دست بسیار مهم بوده، این امر موجب می شود تا افراد تازه کار برای اجرای با کیفیت نیازمند فراگیری دوره آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان باشند. همچنین در آموزش به تصاویر متحرک و سه بعدی سقف مجازی نیز پرداخته می شود و همه کسانی که آموزش را می بینند می توانند به نصب طرح های خاص و پرمخاطب بپردازند و مشتریان بیشتری جذب کنند.

در پایان دوره آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش با دانستن تکنیک ها و ترفندها هنرجویان می توانند از اشتباهات رایجی که هنگام نصب آسمان مجازی و سقف کشسان به وجود می آید، جلوگیری کنند و همچنین نصب نمونه کارهایی که نورپردازی تخصصی تری دارند توانایی بالایی به دست آورند. دوره آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان با معرفی ابزارها شروع می شود و گام به گام مراحل نصب پروفایل استیل، پارچه کشسان، شیشه، لامپ ها و غیره به صورت عملی یاد داده می شود تا آموزش علاوه بر افراد مجرب، برای کسانی که هیچ شناخت و مهارتی ندارند مفید باشد. به طور کل می توان گفت در پایان آموزش هنرجویان، هر آنچه که برای اجرا آسمان مجازی و سقف کشسان نیاز دارند را فرا می گیرند و قادرند به سرعت وارد بازار کار شوند و درآمد قابل ملاحظه ای داشته باشند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار نصب آسمان مجازی و سقف کشسان چگونه است؟

از آن جا که نصب آسمان مجازی و سقف کشسان چند سالی هست که در دکوراسیون منازل و ادارات مورد استفاده قرار گرفته است، در نتیجه افراد کمی در این زمینه کار می کنند. همین امر باعث شده افرادی که این شغل را انتخاب کرده اند بتوانند در کمترین زمان درآمد خوبی به دست آورند. کسانی که تمایل دارند با سرمایه اندک کاری پرسودی را داشته باشند بهتر است دوره آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان را ببینند و به بازار کار ورود پیدا کنند. میزان حقوقی که از این کسب و کار حاصل می شود در حدود دو تا سه میلیون تومان می باشد که با جذب بیشتر مشتریان امکان دارد درآمد کار افزایش یابد.

سرفصل های آموزشی نصب آسمان مجازی و سقف کشسان داخل این مجموعه:

دوره آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان پارت 1

•    نصب سقف کشسان
•    نصب مرحله به مرحله آسمان مجازی
•    آسمان مجازی با طرح های پرستاره
•    سقف کشسان سه بعدی
•    سقف کشسان شیشه ای
•    نمونه طرح آسمان مجازی
•    نمونه کارلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان