حجم پکیج: 39648MBقیمت: 7,433,000 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزش شعبده بازی حرفه ای

درباره آموزش شعبده بازی حرفه‌ای

آموزش شعبده بازی حرفه‌ای با ارائه انواع ترفندهای شعبده بازی در سه سطح آموزشی متفاوت، توانسته به آموزش کلیه تکنیک‌ها و ترفندها در این زمینه بپردازد. آموزش شعبده بازی حرفه‌ای با بیش از 54 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی در 3 پارت مجزا "آموزش شعبده بازی با پاسور"، "آموزش تردستی" و "آموزش شعبده بازی" به صورت عملی و گام‌به‌گام شعبده بازی را آموزش می‌دهد. آموزش شعبده بازی حرفه‌ای از زمان های دور همیشه به عنوان یک فعالیت مفرح و سرگرم کننده شناخته شده و افراد برای تماشای آن بسیار راغب بوده‌اند. به گونه‌ای که در قدیم برای مراسم‌های مختلف از جمله مهمانی‌های شاهان و درباریان، مجالس عروسی و پایکوبی شعبده بازی یکی از سرگرمی‌های اصلی ایم مراسم‌ها به شمار می‌رفت. در حال حاضر در سیرک ها شاهد شیوه های متفاوت و بسیار هیجان‌انگیز شعبده بازی هستیم.
آموزش شعبده بازی حرفه‌ای در پارت آموزش شعبده بازی با پاسور تکنیک‌های مختلفی را با استفاده از پاسور بیان می‌کند که در زمان یادگیری آن‌ها به جذابیت هر چه بیشترشان پی‌خواهید برد. آموزش شعبده بازی با پاسور در سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته ترفندهای بسیاری را با کمک پاسور ارائه می‌دهد. آموزش شعبده بازی حرفه‌ای دارای تکنیک‌های متنوع بوده و در ابتدا پارت اول آموزش شعبده بازی حرفه‌ای اصول شعبده بازی را برای افراد مشتاق بیان کرده، سپس نحوه جابجایی کارت به شکل مناسب، آسان‌ترین تکنیک‌های تغییر و تعویض کارت، حقه‌های شعبده بازی تاثیرگذار و چگونگی برنده شدن از جمله موارد آموزشی در آموزش شعبده بازی حرفه‌ای با پاسور می‌باشد. در سطح متوسطه این پارت اصول و حقه های شعبده باز معروف آمریکایی "David Blain" و تکنیک‌های مربوط به انحراف و چرخش کارت، و غیره را فرا می‌گیرید. همانطور که بیان شد آموزش شعبده بازی حرفه‌ای در این پارت دارای سطوح مختلف بوده که در سطح سوم شاهد آموزش‌های شعبده باز مشهور آمریکایی "کریس آنجل" خواهید بود که حقه‌های پیشرفته را به صورت مرحله به مرحله ارائه می‌دهد.
آموزش شعبده بازی حرفه‌ای در پارت آموزش تردستی به معرفی و نحوه انجام انواع تردستی پرداخته و تردستی های بیان شده این پارت اغلب اوقات در مکان‌ها و برنامه‌های مختلف شاهد آن بوده‌اید. شما با مشاهده این پارت از آموزش شعبده بازی حرفه‌ای با نحوه انجام انواع تردستی ها با کمک وسایل کوچک و بزرگ آشنا شده و می‌توانید با تمرینات اندک، مسلط شده و در محافل گوناگون انجام دهید. ویدیو های پارت آموزش تردستی، نحوه انجام تردستی با کمک کبریت، شمشیر، آتش، سکه و غیره را بیان می‌کند. تردستی در واقع حقه بصری بوده و باید با سرعت عمل مناسب، مهارت و تسلط کافی صورت گیرد که آموزش‌های این پارت توسط شعبده باز جهانی "Evan Era" به صورت واضح و از تمام زوایا به همراه بیان نکات کاربردی و حائز اهمیت ارائه می گردد.
آموزش شعبده بازی حرفه‌ای در پارت آموزش شعبده بازی همانند دو پارت قبل تردستی‌های مختلفی را با کمک وسایل گوناگون را یاد می‌دهد. در شعبده بازی همه وقایع به دلیل رخ دادن خطاها صورت گرفته و هیچ اتفاق خاص و جدای از عالم ماده انجام نمی‌گیرد. بنابریان علاقمندان برای ورود به این حرفه و دوام در آن و داشتن تازگی در ارائه حقهها باید زیرنظر یک مربی مجرب و آگاه آموزش ببینند تا بتوانند در این راه به مهارت و تسلط کافی برسند. از این رو آموزش شعبده بازی حرفه‌ای در پارت سوم انواع تردستی استاد "Evan Era" را ارائه کرده تا افراد با اطمینان کامل تردستی ها آموزش ها را در بین جمع‌های مختلف انجام دهند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش شعبده بازی حرفه‌ای برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش شعبده بازی حرفه‌ای یک مجموعه جامع و کامل که تکنیک‌ها و ترفندهای منحصربه‌فرد و فوق‌العاده آموزش شعبده بازی حرفه‌ای برای همه کسانی که می خواهند در این حرفه فعالیت کنند مناسب بودده و می توانند افراد بسیاری را با کارهای خود شگفت زده کرده و درآمد قابل توجهی را هم برای خود رقم بزنند. آموزش شعبده ‌بازی حرفه‌ای را حتی به کسانی که در سیرک‌های داخلی و بین‌المللی فعالیت می‌کنند هم توصیه می‌کنیم، زیرا آموزش شعبده بازی حرفه‌ای در هر پارت بیش از 90 تردستی و ترفند شعبده‌بازی را ارائه می‌دهد که این آموزش‌ها توسط معروف‌ترین و مشهورترین شعبده‌بازان جهان انجام می‌شود.

در پایان آموزش شعبده بازی حرفه ای چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان پارت اول آموزش شعبده بازی حرفه‌ای علاقمندان ترفند کارت مبادله، ناپدید شدن جوهر، کشف کارت دروغین، ترفند کارت تغییر رنگ آسان، ترفند چرخاندن کارت، ترفند کارت شاه، ترفند کارت میان دو ملکه قرمز، چگونگی برش یک دسته از کارت با یک دست، چرخاند گوشه کار روی انگشت و غیره را به طور کامل در سه سطح یاد می‌گیرند ومی‌توانند به عنوان شعبده باز شروع به کار کنند.
در انتهای دومین پارت آموزش شعبده‌ بازی حرفه‌ای علاقمندان توانایی انجام ترفندهای مختلفی از قبیل ترفند جادویی با کارت برای نوجوانان، ترفند جادویی برای مبتدیان، ترفند خواندن ذهن، ترفند جادویی با لامپ، حقه مواد غذایی، حقه جادویی با توپ، حقه جادویی تاس، حقه کامپیوتری، ترفند جادویی چینی، حقه جادویی با استفاده از مایع و غیره را به صورت اصولی فرا می‌گیرند.
در آخرین پارت آموزش شعبده بازی حرفه‌ای بیش از 90 تردستی را علاقمندان آموزش می‌بینند و می‌توانند در انتهای این پارت از آموزش شعبده بازی حرفه‌ای تردستی‌های حیرت انگیزی را با وسایل و ابزارهای مختلف انجام دهند.


بازار کار آموزش شعبده بازی حرفه‌ای چگونه است؟

آموزش شعبده بازی حرفه‌ای با ارائه ترفندهای خاص توانسته یک مجموعه جامع در آموزش شعبده بازی حرفه‌ای محسوب شود به گونه‌ای که با کمک آموزش شعبده بازی حرفه‌ای می‌توانید در سیرک‌ها و مراسم‌های خاص فعالیت کنید و درآمد میلیونی را برای خود در ماه رقم بزنید. آموزش شعبده بازی حرفه‌ای یک منبع عالی برای کسانی که می‌خواهند در این حرفه بهترین باشند و بتوانند در سیرک‌های بیشتری مشغول باشند بهترین گزینه محسوب می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

سرفصل های آموزشی شعبده بازی حرفه‌ای در این مجموعه:

 آموزش شعبده بازی حرفه ای پارت 1

•    شعبده بازی با پاستور
•    آموزش ترفند های David Blaine
•    ترفند کارت کلاسیک David Blaine
•    آموزش های مربوط به سطح مبتدی
•    اصول و تکنیک های سطوح پیشرفته

 آموزش شعبده بازی حرفه ای پارت 2

•    بیش از 90 آموزش تردستی

 آموزش شعبده بازی حرفه ای پارت 3

•    بیش از 90 آموزش شعبده بازیلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش شعبده بازی با پاسور
  2. آموزش تردستی
  3. آموزش شعبده بازی