حجم پکیج: 28139MBقیمت: 4,868,000 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزش زومبا در خانه

درباره دوره آموزش زومبا در خانه

آموزش زومبا در خانه برای کسانی که زمان کافی برای رفتن به باشگاه را ندارند و می‌خواهد برای حفظ سلامتی و تناسب اندام در خانه ورزش کنند فراهم شده است. آموزش زومبا درخانه با بیش از 36 ساعت به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی در سه پارت "آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته"، "آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام" و "آموزش زومبا برای سطح پیشرفته" بهترین آموزش برای تناسب اندام در خانه می‌باشد.
زومبا یک ورزش هوازی که انرژی بالایی برای انجام این ورزش نیاز دارید و اگر همراه با آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته ورزش کنید در حدود یک ساعت بسته به انرژی که صرف می کنید قادرید بین 500 تا 1000 کالری چربی بسوزانید و پس از مدتی تغییر قابل ملاحظه ای را مشاهده خواهید کرد. با این پارت از آموزش زومبا در خانه همه افراد از کودکان گرفته تا افراد بزرگسال می توانند ورزش زومبا را انجام دهند زیرا از پایه این ورزش آموزش داده می‌شود.
تناسب اندام برای همه افراد در حال حاضر بسیار اهمیت پیدا کرده و به دلیل مشغله کاری شاید شمار زیادی از این افراد قادر نباشند به باشگاه بروند از این رو به این دسته افراد و کسانی که تمایل دارند در خانه به تناسب اندام برسند پیشنهاد می کنیم پارت آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام آموزش زومبا در خانه را تهیه کنند این پارت در دو بخش کودکان و بزرگسالان ارائه شده است.
اگر می خواهید ورزش زومبا را به صورت حرفه‌ای ادامه دهید پارت آموزش زومبا برای سطح پیشرفته بهترین انتخاب برای شما خواهد بود، زیرا در این پارت از آموزش زومبا در خانه، زومبا سناتو، تونینگ، استرانگ و غیره را فرا بگیرند. نحوه صحیح گرم کردن نیز در این پارت از آموزش زومبا در خانه بیان شده است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


دوره آموزش زومبا در خانه برای چه کسانی مناسب است؟

با توجه به آموزش های دوره آموزش زومبا در خانه، می توان این دوره را به تمامی علاقه مندان به ورزش های هوازی و پر تحرک و همچنین بانوان پر انرژی پیشنهاد نمود که می توانند بدون در نظر گرفتن میزان آمادگی بدنی خود با آموزش های این دوره، تمرینات مورد نظر را آغاز کرده و میزان انرژی، سلامتی و روحیه خود را به نحو چشمگیری بالا ببرند. این دوره حتی برای مربیان عزیز با داشتن تجربه و آگاهی از حرکات مفید بوده که با مشاهده آموزش زومبا در خانه می توانند با حرکات و سبک های جدید این ورزش آشنا شوند.


چرا زومبا را فرابگیریم؟

از قرون گذشته تا به امروز ورزش در زندگی افراد دارای اولویت بوده که با رفتن به سالن های ورزشی یا در خانه به ورزش مورد علاقه خود می پرداخته اند. ورزش ها بسته به نوع، دارای طرفداران زیادی می باشند که در این میان ورزش های هوازی با داشتن ریتم تند و شاد باعث گردیده تا افراد تمایل بیشتری به آموزش آنها داشته باشند. ورزش زومبا دارای سبک های مختلفی می باشد که می توانید با در نظر گرفتن علاقه و توانایی بدنی هر کدام از آنها را انتخاب کنید. ورزش زومبا علاوه بر بالا بردن انرژی و تقویت روحیه، باعث تناسب اندام، کاهش استرس، افزایش گردش خون و به طبع سلامتی عروق قلب، زیبایی پوست و بسیاری فواید دیگر می باشد. حرکات زومبا با تأثیر بر روی عضلات مختلف بدن باعث چربی سوزی در قسمت های گوناگون شده و در مدت کوتاهی منجر به کاهش وزن می شود.


در پایان این دوره آموزشی چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

ویدیو های دوره آموزش زومبا در خانه به گونه ای است که علاقه مندان با مشاهده کامل می توانند در مدت کوتاهی به انجام حرکات سبک های مختلف مسلط شده و شاهد تأثیرات آن در جسم و روح خود باشند. مطالب این مجموعه شامل تمرینات مختلف با آهنگ های متنوع و وسایلی مانند صندلی است که دوستداران این ورزش حرکات زیبایی را به طور صحیح و هماهنگ با آهنگ در طی دوره آموزش زومبا در خانه فرا می گیرند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار زومبا در ایران

زومبا از جمله ورزش هایی است که همه ساله با استقبال بی نظیر دوستداران در همه سنین مواجه بوده و به همین منظور اکثر باشگاه های ورزشی به آموزش سبک های مختلف زومبا می پردازند. علاقه مندان به فعالیت در این رشته می توانند با آگاهی کامل از نحوه انجام صحیح حرکات اقدام به اخذ مدرک مربیگری کنند و در باشگاه های ورزشی به آموزش این ورزش پر هیجان بپردازند.


سرفصل های آموزشی زومبا در خانه در این مجموعه:

آموزش زومبا در خانه پارت 1

•    تناسب اندام
•    زومبا برای کودکان
•    زومبا برای مناسبت های مختلف
•    راهنمایی زومبا فیتنس
•    آموزش کامل زومبا
•    آموزش زومبا با کش

آموزش زومبا در خانه پارت 2

•    آموزش حرکات ورزشی برای کودکان
•    آموزش حرکات ورزشی برای بزرگسالان

آموزش زومبا در خانه پارت 3

•    زومبا سناتو
•    زومبا تونینگ
•    زومبا استرانگ
•    زومبا زین
•    روش گرم کردنلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته
  2. آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام
  3. آموزش زومبا برای سطوح پیشرفته