حجم پکیج: 69200MBقیمت: 5,961,000 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام

دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام

دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام یکی از دوره های جامع و مفید در رابطه با ورزش زومبا می باشد که با ارائه سه پارت کلیه انواع این ورزش با نشاط و پر تحرک را برای علاقه مندان آموزش می دهد. دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام توسط سه پارت به آموزش ورزش زومبا در همه سنین با سطوح مختلف پرداخته و کلیه حرکات ورزشی را طی ویدیو های آموزشی و جذاب بیان می کند. دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام در پارت اول با عنوان "آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته" به ارائه انجام حرکات زومبا در پایین تا بالاترین سطح می پردازد. پارت دوم دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام "آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام" به صورت ویژه به موضوع لاغری و تناسب اندام پرداخته و به همین منظور ویدیو های بسیاری برای جوانان و کودکان ارائه کرده است. 

دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام

دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام در پارت سوم خود "آموزش زومبا برای سطوح پیشرفته" به آموزش زومبا سناتو، زومبا زین، زومبا استرانگ و زومبا تونینگ پرداخته و ویدیو های جذاب و جامعی را در این رابطه ارائه می کند. ورزش زومبا مانند ورزش ایروبیک دارای تحرک فراوان بوده و از جهاتی با یکدیگر تفاوت و شباهت هایی دارند که بیشتر در نحوه حرکت اندام های بدن می باشد. در ورزش زومبا به دلیل سرعت بالای حرکت اندام ها، تأثیر بسزایی در لاغری و تناسب اندام داشته و باعث چربی سوزی بالایی در افراد می گردد. همچنین در بیشتر موارد حرکات آن شبیه به رقص بوده که افراد نیز با توجه به همه این موارد بسیار مایل به شرکت در کلاس های آموزشی زومبا می باشند. 

دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام

دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام با تمرکز بر تناسب اندام و ارائه ویدیو هایی در این راستا سعی کرده تا افراد را بدون نیاز به صرف هزینه های زیاد کلاس های ورزشی، برای رسیدن به اندام دلخواه کمک نماید. دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام در پارت آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته، طی دو بخش به آموزش همه حرکات مبتدی برای بزرگسالان و کودکان می پردازد و تا سطح پیشرفته نیز ویدیو های جامع و مفیدی را ارائه می کند. زومبا مانند سایر ورزش ها برای همه سنین مناسب بوده و خردسالان و نوجوانان می توانند با ورود به این ورزش پر هیجان و شاد، دارای روحیه ای بالا و اندامی سالم و منعطف شوند. زومبا علاوه بر حرکات ریتمیک دارای حرکات قدرتی نیز می باشد که توسط وسایلی نظیر کش و یا دمبل انجام می شود.

دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام

دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام در پارت اول به آموزش همه موارد بیان شده پرداخته و افراد را برای انجام این حرکات سریع و هماهنگ آماده می سازد. باید خاطر نشان کرد که در کنار بانوان، آقایان هم می توانند همانند سایرین حرکات ریتمیک ورزش زومبا را انجام دهند و به اندامی با فرم دلخواه و به دور از چربی دست پیدا کنند. به همین منظور دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام در پارت آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام طی دو بخش مجزا به خوبی طی ویدیو های گوناگون انجام حرکات این ورزش توسط آقایان و کودکان را آموزش می دهد. 

دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام

پارت آموزش زومبا برای سطوح پیشرفته در چهار بخش به آموزش زومبا در انواع مختلف از جمله زومبا زین، زومبا استرانگ، زومبا تونینگ و زومبا سناتو می پردازد. انجام حرکات در موارد بالا اندکی با یکدیگر تفاوت داشته و به عنوان مثال در زومبا سناتو بیشتر تمرینات به کمک صندلی و در حالت نشسته انجام می پذیرد. همچنین در زومبا تونینگ حرکات به همراه دمبل و در حالت ایستاده صورت می گیرد که دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام در پارت آخر به آموزش همه این حرکات زومبا می پردازد. بخش زومبا استرانگ به دو بخش دیگر با نام های " Strong Zumba" و " warm-up- Zumba" می باشد که به همراه بخش زومبا زین، ورزش زومبا را برای علاقه مندان در ریتم تند و شبیه رقص ارائه می کند. 

دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام

زومبا با حرکات سریع خود باعث افزایش ضربان قلب و طبعأ افزایش گردش خون در بدن می شود و اکسیژن رسانی بهتری به اندام ها صورت می گیرد. همچنین عضلات بزرگ بدن در حین انجام حرکات زومبا درگیر شده و فرم تازه ای پیدا می کنند. در ورزش زومبا از آهنگ های آمریکای لاتین استفاده کرده و به همین منظور باعث شادابی، سرحالی و حس بسیار خوبی در ورزشکاران عزیز می شود. دوره آموزش حرکات ورزشی زومبا برای تناسب اندام با گردآوری ویدیو هایی با کیفیت و جامع به آموزش حرکات این ورزش با آهنگ های اسپانیایی در انواع مختلف پرداخته و شما می توانید در منزل بدون صرف هزینه های گزاف باشگاه های ورزشی از انجام این ورزش پر تحرک و شاد لذت ببرید. 
لیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته
  2. آموزش حرکات ورزشی برای تناسب اندام
  3. آموزش زومبا برای سطوح پیشرفته
  4. آموزش پیشرفته حرکات ورزشی و هیپ هاپ
  5. آموزش قدم به قدم هیپ هاپ