حجم پکیج: 16055MBقیمت: 1,505,000 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزش اجرای کناف کاری

دوره آموزش اجرای کناف کاری 

دوره آموزش اجرای کناف کاری به بیان صفر تا صد موضوع کناف پرداخته که با مشاهده این مجموعه کم نظیر از کلیه مسایل مربوط در این حرفه مطلع می گردید. در گذشته انسان ها برای ساخت یک خانه یا به عبارتی سر پناه از هر موادی که دارای استقامت بوده، استفاده می کردند. مثلأ در قرون گذشته خانه ها از خشت و گل ساخته می شده تا اینکه با پیشرفت بشر و تولید مصالح جدید، ساختمان ها با ظاهر جدیدتری بنا می گردند. امروزه به دلیل افزایش جمعیت و کمبود فضا برای سکونت، موضوع ایمنی و تولید فضای داخلی بیش از پیش مورد اهمیت قرار گرفته است. معماران در کنار مسائل ایمنی ساختمان باید به زیبایی محیط داخلی بنا توجه ویژه ای داشته باشند که به همین منظور کناف نیز به کمک آمده و می تواند در مدتی کوتاه و با ایمنی بالا فضای داخلی هر مکانی را بسیار زیباتر سازد. ساختمان سازی با روش سنتی زمانبر بوده و با مصالحی با وزن بالا و بدون عایق حرارتی و صوتی اجرا می گردد. در صورتی که کناف با وزن کم خود علاوه بر ایمنی دارای مقاومت در برابر زلزله، مقاوم در برابر آتش سوزی و زلزله و موارد بسیار دیگری می باشد. معماری داخلی از آنجایی رشته ای گسترده به همراه مباحث گوناگون می باشد، کناف کاری نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دارای مراحل و نکات بسیار حائز اهمیتی می باشد.

دوره آموزش اجرای کناف کاری - دوره آموزش اجرای کناف کاری 

دوره آموزش اجرای کناف کاری در پارت دوم خود با عنوان "آموزش کناف کاری سقف 2" کناف کاری را به صورت حرفه ای تر برای علاقه مندان به فعالیت در این زمینه بیان می دارد. کناف کاری نیز مانند هر کار دیگری دارای سطوح مختلفی می باشد که دوره آموزش اجرای کناف کاری در پارت اول خود به معرفی کناف و اجرای آن در موارد ساده می پردازد. آموزش کناف کاری در کنار نحوه اجرای کناف در فضای ساختمان، به سؤالات گوناگون مطرح شده در این رابطه نیز پاسخ داده و همچنین در مورد سقف های کاذب کناف ایران طی 118 صفحه فایل پی دی اف به گونه ای کاملأ جامع و واضح مطالب بسیار مفیدی ارائه کرده است.

 

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

 دوره آموزش اجرای کناف کاری 

 آموزش کناف کاری سقف 2 با استفاده از تجربیات استادکاران و نیز نحوه انجام کار آنها از نزدیک به شرح مطالب مفید و البته تخصصی این حرفه پرداخته است. در طراحی داخلی ساختمان، در هر گوشه از فضا می توان از کناف استفاده نمود به گونه ای که دیوار ها، سقف ها و کف زمین به کیفیت مطلوب و زیبایی چشمگیری دست پیدا کند. به همین منظور آموزش کناف کاری سقف 2 به ارائه آموزش کناف کاری برای سقف حمام، سرویس بهداشتی، کاشی کاری، سقف و دیوار نامیزان، بتونه کاری روی کناف، گچ کاری، پی وی سی و ... می پردازد. یکی از قسمت های ساختمان که کناف برای پوشش و زیباتر کردن آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، دیوار است.


مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

 دوره آموزش اجرای کناف کاری 

 آموزش کناف کاری سقف 2 طی فایل های ویدیویی گوناگون به کلیه مسائل کناف دیوار پرداخته و عناوینی نظیر تکنیک های جدید پوشش، ساخت دیوار کاذب، طریقه کروم گیری دیوار، گرانولیت، نصب تایل دیوار و ... را آموزش می دهد. علاوه بر دیوار ساختمان یکی از قسمت های مهم فضای داخلی، سقف می باشد. کناف نیز با قابلیت انعطاف خود در همه قسمت ها کاربرد داشته و می توان از آن در کنار دیوار برای سقف نیز به کار برد. در بحث سقف نیز مطالب متنوعی وجود دارد که آموزش کناف کاری سقف 2 نیز به این مهم توجه ویژه داشته و آموزش های کاربردی در ارتباط با سقف کششی، سقف کناف، نورپردازی با کناف، قالب ریزی و سازه تاج، نصب چراغ سقفی و موارد بسیار دیگری را ارائه کرده است. در ادامه آموزش کناف کاری سقف 2 شما با گچ کناف، عیوب کناف، کاشیکاری و کف سازی به طور کامل آشنا می شوید.دوره آموزش اجرای کناف کاری با ارائه ساعت ها آموزش حرفه ای، شما را برای ورود به بازارکار آماده می کند که با مشاهده فیلم های دوره آموزش اجرای کناف کاری می توانید با اطلاعات کافی و تسلط به کناف کاری به کسب درآمد از این طریق بپردازید. 
لیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش کناف کاری
  2. آموزش کناف کاری سقف 2