حجم پکیج: 22097MBقیمت: 2,067,000 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا

دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا

دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا با ارائه سه پارت به آموزش انواع غذا های اصلی، دسر ها، سالاد ها، سوپ ها و ... به طور مفصل پرداخته و شما را با بسیاری از دستورات آشپزی آشنا می کند.دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا در پارت اول خود با عنوان "آموزش آشپزیبین المللی" به ارائه طرز تهیه انواع و اقسام غذا ها در گونه های مختلف می پردازد. پارت دوم دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا "آشپزی هایلا 2" شما را با دستور پخت انواع غذا های گوشتی، مکزیکی، مناسبتی، سالاد، ساندویچ، سوپ، غذا های دریایی و غذا های سرخ کردنی آشنا کرده و در پارت سوم با عنوان "آموزش دستور پخت غذا با هایلا" انواع دسر و صبحانه های مختلف را آموزش می دهد. 

دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا

امروزه آشپزی نیز همانند بسیاری از هنر های دیگر به عنوان یک شغل محسوب شده و افراد از طریق آن کسب درآمد کرده و همیشه یکی از علایق اکثر افراد می باشد که با انجام آن به حسی خوشایند رسیده اند. دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا با ویدیو های آموزشی و جامع خود توانسته به هر گونه نیاز افراد در این زمینه پاسخ دهد و آنها را برای پخت اکثر غذا ها آماده سازد. دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا برای مادران، نو عروسان، افراد حرفه ای و همچنین افراد با نداشتن تجربه آشپزی مفید و کاربردی می باشد. در پارت اول آموزش آشپزی با استاد هایلا با ارائه سه بخش انواع غذا های اصلی نظیر غذا های گوشتی، دریایی، سرخ کردنی را در کنار غذای کشور های دیگر از جمله مکزیک و برزیل برای علاقه مندان آموزش می دهد. 


دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا

همیشه همه نوع غذا برای تمامی افراد مناسب نبوده و در این بین افرادی هستند که به دلیل سن و یا مشکلات دیگر مانند بیماری از خوردن هر گونه مواد غذایی منع شده و باید یک سری از مراقبت های غذایی را رعایت کنند. در اینجا می توان از افراد دیابتی و کودکان نام برد که دوره آموزش آشپزی با استاد هایلادر دو پارت اول خود نیز برای این عزیزان غذا هایی خوشمزه و جدید را آموزش می دهد. از دیگر خوراکی هایی که دارای طرفداران زیادی بوده و در همه مراسم و جشن ها استفاده می گردد، انواع شیرینی و نان می باشد. در آشپزی تنها دانستن دستور پخت کافی نبوده و باید از یک سری نکات و تکنیک ها برای نتیجه بهتر مطلع باشیم از این رو دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا ضمن آموزش های خود نظیر پخت شیرینی به بیان این مطالب می پردازد. امروزه اغلب کسانی که به سلامتی و اندام خود اهمیت بیشتری می دهند، به سمت مصرف غذا های گیاهی رفته و آنها را جایگزین و یا در کنار سایر غذا ها استفاده می کنند. این غذا ها دارای تنوع زیادی بوده و دوره آموزش آشپزی با استاد هایلادستور پخت غذا هایی با انواع سبزیجات و میوه ها را به گونه ای دقیق برای این عزیزان آموزش می دهد. 

دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا

در مراسم های مختلف مانند جشن تولد و یا سالگرد ازدواج می توان با غذا های ویژه و خوشمزه این روز های زیبا را جشن گرفت و با پختن غذایی با کیفیت، همه افراد خانواده و دوستان را دور هم جمع کرد.دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا با در نظر گرفتن این موضوع برخی غذا های مناسب این مراسم نظیر مرغ شکم پر را آموزش می دهد. در بخش دوم پارت اول این دوره شما با دستور تهیه انواع دسر، سالاد، ساندویچ، سوپ و صبحانه آشنا می شوید و همچنین در پارت سوم نیز آموزش دیگر غذا ها از جمله غذای دریایی، مکزیکی، برزیلی، گوشتی و سرخ کردنی ارائه می گردد.دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا در پارت دوم "آموزش آشپزی هایلا" طی دو بخش مجزا به آموزش انواع دیگر غذا های ذکر شده می پردازد و دستور پخت غذا های بسیاری را در کنار آموزش های پارت اول بیان می کند. 


دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا

در طبیعت برای بدن انواع و اقسام مواد غذایی مفید موجود می باشد از این رو دستورات پخت فراوانی در جهان است که به همین منظور پارت سوم دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا"آموزش دستور پخت غذا با هایلا" در ادامه آموزش پارت های قبلی، غذا های دیگری از نوع گوشتی و مکزیکی را در کنار دسر، سبزیجات، شیرینی جات و صبحانه برای شما عزیزان علاقه مند به آشپزی ارائه کرده است. آشپزی دنیایی از رنگ، مزه و بو می باشد که با دانستن اصول و مراحل پخت می توان پا به این دنیای جذاب و خوشمزه بگذاریم و در شاد کردن محیط زندگیمان از این طریق نقشی ایفا کنیم.دوره آموزش آشپزی با استاد هایلا با نحوه جذاب آموزش مطالب توسط استاد هایلا و نیز نشان دادن تصاویر از زوایای مختلف شما را برای پخت غذاهایی جدید و لذیذ ترغیب کرده و با آگاهی از نکات و اصول پخت می توانید در کمترین زمان آنها را تهیه نمایید. در نتیجه دوره آموزش آشپزی با استاد هایلابا ارائه سه پارت حاوی بیش از 1500 دقیقه فایل ویدیویی به آموزش بسیاری از غذا ها در انواع مختلف پراخته و به عنوان یکی از کامل ترین دوره ها در این زمینه شناخته می شود.           لیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش آشپزی بین المللی
  2. آشپزی هایلا 2
  3. آموزش دستور پخت غذا با هایلا