حجم فایل: 3348MB نوع : حجمی قیمت: 39,234 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزشی RealFlow 2013

دوره آموزشی RealFlow 2013

دوره آموزشی RealFlow 2013 با هدف درک درست برخی از مفاهیم و جریان های اصلی در RealFlow 2013، نگاهی مقدماتی بر بسیاری از ویژگی های کلیدی موجود در این نرم افزار کاربردی که برای طراحی مایعات و انیمیشن مورد استفاده قرار می گیرد، می اندازد. این دوره آموزشی با یادگیری نحوه تنظیم پروژه های RealFlow آغاز گردیده و سپس چگونگی سازمان دهی این پروژه ها توسط نرم افزار RealFlow را توضیح می دهد. دوره آموزشی RealFlow 2013 به شما یاد می دهد که چگونه قبل از شروع کار با اولین ذرات مایع و برخی از پارامترهای مهمی که در کنترل این ذرات کمک کننده هستند، بتوانید در اطراف رابط RealFlow حرکت نمایید. برخی از مفاهیم بسیار مهم در نرم افزار RealFlow شامل مقیاس و زیرشاخه های صحنه می باشند، بنابراین دوره آموزشی RealFlow 2013 زمان زیادی جهت ایجاد درک درستی از چگونگی تنظیم این مفاهیم و نحوه تاثیر گذاری بر پروژه های RealFlow می گذارد.

دوره آموزشی RealFlow 2013

در طول دوره آموزشی RealFlow 2013، بسیاری از ویژگی های جدید موجود در این نرم افزار مانند ویرایشگر ارتباطات، اتصال گره ها با یکدیگر در سیستم گراف جدید با استفاده از Hybrido 2 فوق العاده قدرتمند و البته پیش نمایش مایعات از طریق یکپارچگی جدید با Maxwell Render، به شما نشان داده خواهد شد. از دیگر مواردی که در این دوره آموزش داده می شود می توان به نحوه آوردن هندسه سه بعدی به نرم افزار RealFlow اشاره نمود. در پایان این دوره آموزشی، دانش آموزان به درک مفیدی از مفاهیم و جریان های کاری نرم افزار RealFlow 2013 خواهند رسید. لازم به ذکر است که دوره آموزشی RealFlow 2013 دارای 26 مبحث آموزشی و فایل های پروژه جهت یادگیری بیشتر شما کاربران و دانش آموزان محترم می باشد.

دوره آموزشی RealFlow 2013 - دوره آموزشی RealFlow 2013

مدرس دوره آموزشی RealFlow 2013 به نام Dan LeFebvre که یک مدرس حرفه ای و متخصص در مؤسسه Digital-Tutors به شمار می رود، به کاربران جهت رفع تمامی مشکلاتی که در سراسر نرم افزارهای متنوع با آن برخورد می کنند، کمک فراوانی می نماید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه