حجم فایل: 2846MB نوع : حجمی قیمت: 33,352 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزشی ISC2 Security CISSP

شرکت ISC(2) امتحان CISSP را در تاریخ 15 آوریل 2015 به روز کرد. در نتیجه، این دوره دیگر دربردارنده امتحان CISSP نیست. با این حال، ارزش خود را به عنوان یک منبع فناوری اطلاعات حفظ خواهد کرد.

صدور مدرک CISSP یکی از معتبرترین گواهینامه های در دسترس است که توسط موسسه استانداردهای ملی آمریکا یا همان ANSI تایید شده و در حال حاضر طیف گسترده ای از سازمان ها متقاضی آن هستند. از نهادهای بانکی و مالی گرفته تا دولت و خدمات عمومی و هم چنین فناوری پیشرفته، تقریبا برای هر صنعتی مهارت های CISSP مورد نیاز می باشد.

این مجموعه آموزشی ISC(2) CISSP که توسط موسسه CBT Nuggets تهیه شده، امنیت اطلاعات را پوشش می دهد و شامل موضوعاتی از 10 بخش متداول دانش که در امتحان صدور مدرک CISSP مورد آزمایش قرار می گیرد، می گردد. مهارت هایی که برای یادگیری این دوره به شما توصیه شده، این است که حداقل 5 سال در دو مورد از زمینه های کنترل دسترسی، ارتباط از راه دور و امنیت شبکه، مدیریت اطلاعات و مدیریت ریسک، امنیت توسعه نرم افزار، رمز نگاری، معماری و طراحی امنیتی، امنیت عملیات، تداوم کار و برنامه ریز فاجعه، قانونی، مقررات، تحقیقات و انطباق و امنیت فیزیکی (محیط زیست) تجربه داشته باشید. دارندگان این مدرک، مشاغلی مانند مشاور امنیت، تحلیلگر امنیتی، مدیر امنیتی، مهندس سیستم های امنیتی، مدیر فناوری اطلاعات، حسابرسی امنیتی، معمار امنیتی و معمار شبکه را می توانند به خود اختصاص دهند. بعد از گذراندن دوره آموزشی CISSP افراد قادر خواهند بود در تعیین و پیاده سازی سیاست های امنیتی یک سازمان نقش مهمی را ایفا نمایند.

مزایای داشتن مهارت CISSP عبارتند از:

-شرح دانش حرفه ای از امنیت اطلاعات
-تاییدیه تعهد به حرفه
-متمایز کننده حرفه ای، با افزایش اعتبار و قابلیت بازاریابی
این دوره آموزشی 10 ساعته CISSP، توسط وب سایت 118فایل در اختیار علاقه مندان به این دوره، قرار گرفته است.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه