حجم فایل: 9687MB نوع : حجمی قیمت: 113,520 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزشی Android Bootcamp

اندروید سیستم عاملی است برای دستگاه های موبایل که بیش از 30 شرکت و کمپانی معروف دنیا، آن را پشتیبانی میکنند. این در حالی است که توسعه دهندگان این برنامه ها می توانند با استفاده از Android SDK برنامه های متفاوتی برای این سیستم عامل اوپن سورس (متن باز) بنویسند. گوشی هایی که مجهز به سیستم عامل اندروید می باشند، به کاربران خود این امکان را می دهند تا از تمامی قابلیت های گوشی شان استفاده کرده و طبق سلیقه شخصی، محیط برنامه را تغییر داده یا سیستم عامل گوشی شان را سفارشی و شخصی سازی کنند.

دوره آموزشی Android Bootcamp یک دوره عالی و فوق العاده به منظور طراحی و ساخت برنامه های کاربردی موبایل برای سیستم عامل اندروید می باشد. این مجموعه آموزشی به شرح تاریخچه توسعه برنامه های اندروید از طریق بلاک های اصلی گسترش، توسعه برنامه ها و تعامل برنامه ها با یکدیگر می پردازد. این دوره کامل و جذاب دانشجویان را از طریق ساخت برنامه های مفید برای اندروید، به یادگیری هر چه بهتر تشویق می کند.

مدرس این مجموعه آموزشی در ابتدا به معرفی اندروید پرداخته و در ادامه نحوه ساخت و اجرای پایگاه داده SQLite را به منظور ذخیره سازی داده های محلی به شما خواهد آموخت همچنین در رابطه با طراحی نرم افزار، رابط کاربری اندروید و... اطلاعاتی در اختیارتان قرار می دهد. لازم به ذکر است در طول این دوره آموزشی با مفهوم Threading، امنیت اندروید و ده ها مطلب باارزش دیگر آشنا خواهید شد.
در پایان، هریک از افرادی که در این دوره شرکت کرده اند، قادر به ساخت برنامه ای کاربردی برای اندروید خواهند بود. ما در این دوره به ساخت برنامه twitter پرداخته ایم اما برنامه های جالب بسیاری وجود دارند که شما براساس علاقه شخصی می توانید اقدام به ساخت آنها بکنید.
اگر به طراحی و ساخت برنامه های اندروید علاقمند بوده و تصمیم دارید به طور کامل و عملی این آموزش ها را فرابگیرید، این مجموعه آموزشی که توسط وب سایت 118فایل برای شما فراهم گردیده را از دست ندهید.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ساخت برنامه برای اندروید