حجم فایل: 650MB نوع : حجمی قیمت: 7,617 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزشی گسترش اندروید با Eclipse

اکلیپس در واقع یک محیط توسعه نرم افزاری چند زبانه است که قابلیت اضافه کردن افزونه را دارا می باشد. این محیط توسعه در آغاز با زبان جاوا و به منظور توسعه برنامه های زبان جاوا مورد استفاده قرار می گرفت. اما با گذشت زمان و پیشرفت این محیط توسعه، افزونه هایی به آن افزوده شد که امکان توسعه زبان هایی نظیر C، C++، PHP، روبی، کوبول، پایتون، پرل و اندروید هم فراهم شد.

دوره آموزشی گسترش اندروید با استفاده از Eclipse به آموزش کامل و جامع Applicationهای سیستم عامل اندروید به کمک Eclipse می پردازد. این مجموعه آموزشی 7 ساعته که محصول موسسه آموزشی AppDev می باشد، در ابتدا به آموزش کامل و کاربردی Android XMLHTTP service می پردازد.
در ادامه دوره آموزشی گسترش اندروید با استفاده از Eclipse، به معرفی نحوه کار با گرافیک های دوبعدی در اندروید پرداخته و اطلاعات جامعی در رابطه با کارکردن با امکانات Bluetooth، Web server و Bluetooth web browser در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین باید افزود این دوره آموزشی به آموزش مباحثی نظیر Fragmentها، Adapterها و list views and arrays می پردازد.

اگر به یادگیری برنامه نویسی برنامه های اندروید به وسیله Eclipse علاقمند هستید، این دوره آموزشی که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.
سرفصل های دوره آموزشی گسترش اندروید با استفاده از Eclipse عبارتند از:
- Android XML HTTP
- Android XML HTTP 2
- Web Server Authentication
- Android 2D Graphics Rectangles
- Android 2D Graphics Circles
- Android 2D Graphics Lines
- Bluetooth Discovery
- Bluetooth Discovery Example
- Bluetooth Web Browser
- Bluetooth Web Browser Example
- Bluetooth Web Server
- Bluetooth Web Server Example
- Fragments
- Fragments 2
- Adapters, Listviews and Arrays
- Adapters, Listviews and Arrays 2
- Intents, Activities and Extras
- Intents, Activities and Extras 2
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه