حجم فایل: 2233MB نوع : حجمی قیمت: 26,168 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزشی علوم کامپیوتر در دانشگاه هاروارد

دوره علوم کامپیوتر E-1، دوره ای است که در دانشگاه هاروارد آمریکا برگزار می شود. این دوره زیاد درباره علوم کامپیوتر نیست بلکه در رابطه با تکنولوژی و نحوه کارکرد تکنولوژی های روز دنیا می باشد. همه دانشجویانی که در این دوره شرکت می کنند، هر روز از کامپیوتر استفاده می کنند اما لزوماً از نحوه کارکرد کامپیوتر و اینکه در هنگام اجرای برنامه ها چه اتفاقی می افتد اطلاعی ندارند.

این دوره آموزشی به طور کلی در رابطه با فهمیدن و دریافتن می باشد. درک اینکه وقتی شما کامپیوتر را روشن می کنید چه اتفاقی داخل کامپیوتر رخ می دهد، چطور کامپیوتر شما تنها با فشردن یک دکمه شروع به کار میکند و اینکه چگونه فعالیت های شما در اینترنت توسط دیگران مشاهده می شود؟

در طول دوره علوم کامپیوتر دانشگاه هاروارد، با سخت افزار، نرم افزار، اینترنت، چندرسانه ای، امنیت، حریم خصوصی، توسعه وب، برنامه نویسی، جستجو در اینترنت به طور موثر، ساختن شبکه بی سیم، ایجاد تصاویر دیجیتال، ریشه کن کردن نرم افزار های جاسوسی، طراحی صفحات وب، فرصت هایی برای تشریح و ارتقاء کامپیوتر با سخت افزار اضافی و ... آشنا خواهید شد و از طریق بحث در رابطه با رویدادهای روز، با آخرین فناوری های روز دنیا روبرو می شوید.

این دوره آموزشی برای هردو گروه از کسانی که هیچ تجربه ای در زمینه کامپیوتر ندارند و کسانی که هرروز با کامپیوتر کار می کنند طراحی شده است. این دوره دانشجویان را با اصطلاحات جدیدی در زمینه اینترنت و کامپیوتر آشنا می کند.

این مجموعه آموزشی شامل 12 ویدئو با میانگین زمانی 11دقیقه می باشد که توسط وب سایت 118فایل برای شما کاربران گرامی گردآوری گردیده است.

مباحث این دوره عبارتند از:
-Hardware
-Hardware, Continued
-Introduction
-Multimedia
-Programming
-Security
-Security, Continued
-The Internet
-The Internet, Continued
-Website Developmentمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. دوره آموزشی CS50