حجم فایل: 2805MB نوع : حجمی قیمت: 32,871 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزشی طراحی برنامه های کامپیوتری

حرکت به سمت مسیر تبدیل شدن به یک برنامه نویس متخصص!

درک نحوه برخورد با مشکلات برنامه نویسی و طراحی یک راه حل، یک مهارت ضروری برای هر توسعه دهنده پایتون است. در این دوره شما توسط مجموعه ای از تمارین قادر خواهید بود راه حلی برای مشکلاتی که در طول دوره برایتان پیش آمده، پیدا کنید. هم چنین شما مفاهیم، الگوها و روش های جدیدی را خواهید آموخت که می توانید مهارت های برنامه نویسی خود را با کمک متخصص برنامه نویسی که مدرس این دوره می باشد، به نام Peter Norvig ارتقاء دهید. در بسیاری از بخش ها، مدرس دوره به نکات و ترفندهای شخصی خود برای نزدیک شدن به مشکلات برنامه نویسی می پردازد و امکان دارد تکنیک هایش شما را متعجب کند!

در طول این دوره آموزشی شما مراحل فرآیند طراحی، استدلال برای صحت برنامه، عبارات ژنراتور، الگوریتم substring، تفسیر زبان و انواع داده ها با الگوریتم را خواهید آموخت. شما توسط این دوره با الگوریتم های بازگشتی، Regular Expressions و روش های جستجو آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت چگونه یک بازی Poker را طراحی کنید. در این دوره آموزش طراحی برنامه های کامپیوتری، شما آموزش خواهید دید که چگونه مجموعه ای از رشته ها را با عبارات منظم تعریف نموده و هم چنین به شما نشان داده خواهد شد که چگونه به تجزیه و تحلیل کارایی یک الگوریتم بپردازید.

لازم به ذکر است که این دوره برای برنامه نویسان با تجربه پایتون در نظر گرفته شده است. دانش آموزان باید با گرامر زبان برنامه نویسی پایتون آشنا باشند و هم چنین با مفاهیم برنامه نویسی از قبیل ساختار داده ها، الگوریتم های پایه و توابع لامبدا آشنایی داشته باشند.
این دوره برای به چالش کشیدن شما در نظر گرفته شده است. پس برای مبارزه آماده باشید و به یادگیری بپردازید!


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش PHP
  2. دوره آموزشی ساخت اپلیکیشن با Swift
  3. کتاب آموزشی ASP.NET MVC 4 in Action