حجم فایل: 3174MB نوع : حجمی قیمت: 37,195 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزشی شبیه سازی افکت اقیانوس

نرم افزار Houdini FX، نرم افزاری قدرتمند برای مدل سازی و ایجاد افکت های ویژه و ابزاری کاربردی برای ایجاد طرح های سه بعدی می باشد. از آنجا که این نرم افزار از سیستم پارتیکل قوی برخوردار است، طرفداران زیادی داشته و در بسیاری از فیلم های هالیوودی مورد استفاده قرار گرفته است.
اگر انیمیشن جذاب تن تن را تماشا کرده باشید، شاهد جلوه های ویژه ی بسیاری خواهید بود که توسط نرم افزار Houdini FX ایجاد شده است.

دوره آموزشی HOU 211 (Houdini ocean Effect) نحوه کار بااین نرم افزار قدرتمند را آموزش می دهد به طوریکه شبیه سازی آب اقیانوس در نرم افزار هودینی را فرا گرفته و در ادامه قادر خواهید بود مدل سه بعدی یک کشتی را در آب اقیانوس ایجاد نمایید. دوره آموزشی شبیه سازی افکت اقیانوس که یکی از کاملترین دوره ها در زمینه آموزش کار با نرم افزار Houdini می باشد، اطلاعات جامعی در رابطه با وارد کردن مدل سه بعدی کشتی به محیط برنامه هودینی و ایجاد شکل پایه دریا در اختیارتان قرار می دهد. همچنین آموزش های جامعی برای بهبود شکل دریا و قرار دادن کشتی برروی دریا، مواج کردن دریا، اعمال کردن بافت و متریال به آب اقیانوس و شبیه سازی هرچه واقعی تر آب اقیانوس در این مجموعه گنجانده شده است.

در پایان دوره آموزشی شبیه سازی افکت اقیانوس، قرار دادن کشتی در آب مواج دریا و نحوه رندر و خروجی گرفتن از پروژه را خواهید آموخت. تماشای این دوره کاربردی که توسط وب سایت 118فایل برای شما عزیزان گردآوری شده را از دست ندهید.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه