حجم فایل: 2006MB نوع : حجمی قیمت: 23,508 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزشی ساخت اپلیکیشن با Swift

یکی از زبان های برنامه نویسی شیوه ای و کامپایلری، زبان برنامه نویسی سوئیفت (Swift) می باشد که به منظور توسعه watchOS, iOS, macOS و tvOS توسط شرکت اپل تولید و ساخته شده است. این زبان برنامه نویسی در سال 2014 در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل (WWDC) معرفی شد و در سال 2010، کریس لاتنر باهمکاری گروهی از برنامه نویسان خبره شرکت معروف اپل به توسعه این زبان برنامه نویسی پرداخت . زبان برنامه نویسی Swift از زبان های Objective-c, Rust, Haskell, Ruby, Python, C#, CLU و... گرفته شده است.

اگر قبلا در زمینه برنامه نویسی iOS فعالیت کرده اید یا اولین باری است که در زمینه iOS فعالیت می کنید ارزشش را دارد که زبان برنامه نویسی Swift را آموخته و برنامه بعدی خود را با این زبان طراحی کنید. در طول این دوره آموزشی خواهید آموخت که چگونه با زبان برنامه نویسی سوئیفت به طراحی و ساخت اپلیکیشن برای آیفون بپردازید همچنین تمامی مفاهیم پایه و کاربردی پیرامون برنامه نویسی آیفون را فرا خواهید گرفت. در ادامه با ساخت یک برنامه ساده به تمرین مهارت هایی که در طول این دوره فرا گرفته اید، خواهید پرداخت.

مدرس این دوره آموزشی آقای Derek Jensen می باشد که متولد شیکاگوست و یکی از برجسته ترین مدرسان Tuts+می باشد. او که چندین سال است در این زمینه فعالیت می کند تمام طول روز خود را به برنامه نویسی و طراحی وب می پردازد. تماشای این دوره کاربردی که توسط وب سایت 118فایل برای شما همراهان گرامی، گردآوری شده را از دست ندهید.
سرفصل های این دوره آموزشی به شرح زیر می باشد:
-setting up the project
-processing Data
-Interacting with the UI
-Core Data
-Conclusion


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. دوره آموزشی طراحی برنامه های کامپیوتری