حجم فایل: 3665MB نوع : حجمی قیمت: 42,949 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزشی تمرین عکاسی

برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه ای، باید بسیار تمرین و ممارست کرد که در این راه تمرین های تکنیکال و کاربردی فراوانی وجود دارند. انتخاب دوربین مناسب، نحوه کار با انواع دوربین یا یک نوع دوربین خاص و شیوه های مختلف عکاسی، مباحثی است که هر عکاسی باید در نظر داشته و در مورد آنها تحقیقات گسترده ای به عمل آورد. همچنین تمریناتی برای بعد از گرفتن تصاویر وجود دارد که یادگیری آنها برای هر عکاسی لازم و ضروری است.

دوره آموزشی تمرین عکاسی که محصول موسسه آموزشی لیندا می باشد اطلاعات جامعی در رابطه با انواع دوربین های عکاسی و ویژگی های مختلف آنها در اختیار کاربران قرار می دهد. مدرس این دوره آموزشی، بن لانگ (مدرس، نویسنده و عکاس) تجربه های چندساله عکاسی خود را در طول یک دوره آموزشی یک هفته ای با کاربران و علاقمندان عکاسی به اشتراک می گذارد.

در طول دوره آموزشی تمرین عکاسی، با ویرایش عکس با نرم افزار photo Info برای آیپد، ترکیب تصاویر عکاسی با فتوشاپ و پردازش دسته ای عکس ها با نرم افزار Adobe Image آشنا خواهید شد. همچنین اطلاعات زیادی در رابطه Shoot polaroid، کار با تم ها و راه اندازی HDR و ... به دست خواهید آورد.
اگر به عکاسی علاقمندید اما در زمینه انواع دوربین و تکنیک های عکاسی اطلاعات زیادی ندارید، تماشای دوره آموزشی تمرین عکاسی که توسط وب سایت 118فایل ارائه گردیده را از دست ندهید.

سرفصل های این دوره آموزشی عبارتند از:
- Introduction
- Introducing The Practicing Photographer
- Previous Episodes
- The Practicing Photographer – New


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. پکیج آموزشی عکاسی LifeFinder
  2. آموزش عکاسی Kelby Training Light it, Shoot it, Retouch it