حجم فایل: 2232MB نوع : حجمی قیمت: 26,156 ریال افزودن به سبد خرید


دوره آموزشی اتودسک اینورتر

اینورتر (Invertor) نرم افزاری متعلق به شرکت Autodesk می باشد که برای طراحی و مستند سازی سه بعدی و دوبعدی کاربرد دارد. قابلیت های اینورتر باعث شد که در سالهای 2006و2007 عنوان پرفروش ترین نرم افزار مدلینگ را از آن خود کرده واز سایر نرم افزار های معروف در این زمینه پیشی بگیرد.

این نرم افزار واسط کاربری مناسب، امکانات و ویژگی های کاربردی برای طراحی قطعات صنعتی و کل خط تولید را دارا می باشد. یکی از مهمترین علل موفقیت و محبوبیت این نرم افزار پشتیبانی از نقشه های مدل شده به وسیله mechanical desktop و سازگاری کامل با CAD می باشد، برای شرکت هایی که نقشه های پیشین وقدیمی خود را با اتوکد طراحی کرده بودند، ویژگی سازگاری کامل نرم افزارهای مدلینگ بسیار مهم و کاربردی بود.
در دوره آموزشی Learning Autodesk Invertor، نویسنده و مربی متخصص اندرو وارن از طریق این نرم افزار، به مدل سازی مکانیکی و جامع مدل 3Dمی پردازد. این آموزش نیازی به تجربه قبلی استفاده از Invertor ندارد و به طور ویژه با اینورتر آغاز شده است.

این مجموعه آموزشی با مباحث پایه Invertor شروع شده و در ادامه به معرفی کلی نرم افزار، تکنیک های آموزشی برای یادگیری مفاهیم اولیه، معرفی محیط homepage، نگاهی به رابط کاربری، ایجاد تغییرات گرافیکی، سه بعدی سازی اشکال مختلف، طراحي کناره‌هاي اشيا، روش ديگري از ايجاد geometry، بررسي مدل‌هاي سه بعدي، بررسي فرمان‌هاي part modeling، روش ديگر براي اجراي دستور extru، بررسي ويژگي‌هاي revolveو... می پردازد.

همچنین working File های موجود در این مجموعه به شما این امکان را می دهد که تمام مراحل را قدم به قدم با منابع اصلی استفاده شده توسط مدرس دوره، دنبال کنید. این مجموعه آموزشی حاوی 139 ویدئو آموزشی با میانگین زمانی 10 دقیقه می باشد.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. فنون و طرح های ایجاد بافت در نرم افزار MARI تحت نظر شرکت Digital Tutors
  2. نورپردازی و Rendering با Maya
  3. سایه گذاری حرفه ای با Maya محصول Escape Studios
  4. مقدمه ای بر ابزار Bodypaint برای سه بعدی سازی
  5. لایه بندی حرفه ای UV در تولیدات محصول Gnomon workshop
  6. اثرات سیالات،جلوه های ویژه در Maya محصول Gnomon workshop
  7. طراحی مشخصه های 3D محصول Gnomon workshop
  8. ویدئو آموزشی Revit Architecture 2013 محصول Lynda
  9. آموزش کامل نرم افزار Revit Architecture 2014
  10. آموزش تصویری مهندسی شخصیت های بازی در Maya 2011