حجم فایل: 23244MB نوع : قیمتی قیمت: 1,089,000 ریال افزودن به سبد خرید


حل روبیک 3 در 3

درباره مجموعه حل روبیک 3 در 3

مکعب روبیک یک جورچین مکانیکی است که در سال 1974 توسط ارنو روبیک مجارستانی اختراع شد. در نگاه اول مکعب روبیک تنها یک اسباب بازی سرگرم کننده می باشد که می تواند اوقات فراغت یک فرد را پر کند اما در حال حاضر به این نوع اسباب بازی نگاه ویژه ای می شود و مسابقات جهانی در سراسر دنیا برگزار شده و بسیاری در رشته های مختلف آن صاحب رکورد هستند. اصولاً مکعب روبیک به دو نوع زوج و فرد تقسیم بندی می شوند که روبیک های زوج مانند مکعب های 2در2 و 4در4 و مکعب های فرد مانند مکعب های 3در3 و 5در5 می باشند که ما در مجموعه حل روبیک 3 در 3 حل مکعب های 2در2 و 3در3 با روش ها و الگوریتم های مختلف ارائه داده ایم. روش های زیادی برای حل روبیک 3در3 وجود دارد، بعضی از این روش ها ساده و برخی حفظ و یادگیری آن ها به نسبت سخت تر می باشد که بیشتر افراد حرفه ای برای شرکت در مسابقات و رکورد زنی از آن ها استفاده می کنند. وب سایت 118 فایل تلاش کرده در مجموعه حل روبیک 3 در 3 روش های ساده و مقدماتی تا پیشرفته برای حل مکعب روبیک در زمانی کوتاه به شما ارائه دهد. مجموعه حل روبیک 3 در 3 با بیش از 25 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی و با زیرنویس فارسی به شما این روش ها و الگوریتم ها را آموزش می دهد این آموزش ها توسط مدرسان حرفه ای و شناخته شده نیز ارائه داده می شود.

مجموعه حل روبیک 3 در 3 برای چه کسانی مناسب است؟

مکعب روبیک یک اسباب بازی مناسب تمامی سنین می باشد و حتی بسیاری از رکوردداران حل روبیک در رشته های مختلف آن کودکان و نوجوانان هستند از این رو می توان گفت که مجموعه حل روبیک 3 در 3 برای تمامی علاقمندان با هر رده سنی مناسب است و همه کسانی که حتی آشنایی خاصی با مکعب روبیک و روش های حل آن ندارند می توانند ازآن استفاده کنند. حتی اگر شما مربی مهدکودک هستید و با کودکان سر و کله می زنید می توانید با مجموعه حل روبیک 3 در 3 حل روبیک را آموزش دیده و روش ها و الگوریتم های ساده تر که مناسب کودکان هستند را به آن ها یاد دهید. همچنین از آنجایی که مجموعه حل روبیک 3 در 3 شامل آموزش انواع روش ها با الگوریتم های مختلف برای حل سرعتی، یک دست و چشم بسته می باشد می توان به کسانی که با حل روبیک به کمک برخی روش ها آشنایی دارند و می خواهند عملکرد و توانایی خود را بهبود بخشند، این مجموعه آموزشی را توصیه کرد.

چرا حل روبیک 3 در 3 را فرا بگیریم؟ 

همانطور که پیش از این بیان شد از آنجایی که حل روبیک با الگوریتم های مختلف باعث افزایش توانایی های ذهنی می شود، بسیاری از روانشناسان حل روبیک را به کودکان و نوجوانان توصیه می کنند. همچنین امروزه نگاه ویژه ای به مکعب روبیک می شود و هر ساله مسابقات جهانی در این حوزه برگزار شده و بسیاری به دنبال رکورد زنی در زمینه های مختلف آن هستند. از این رو یادگیری آن طرفداران زیادی دارد و بسیاری به دنبال فراگیری و مسلط شدن بر الگوریتم ها و روش های سرعتی نیز می باشند.

در پایان مجموعه حل روبیک 3 در 3 چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

مجموعه حل روبیک 3 در 3 با آموزش های مقدماتی حل مکعب روبیک 2در2 و 3در3 آغاز شده و شما را با نحوه انگشت گذاری و ساختار مکعب روبیک آشنا می کند و در ادامه روش ها و الگوریتم های مختلف نظیر اول گوشه، فردریک، روش ZZ، پتروس، حل روبیک کراس (Cross)، حل روبیک F2L، حل روبیک OLL و ... آموزش داده می شود و شما با مشاهده مجموعه ویدئوها و پی دی اف های آموزشی هر الگوریتم می توانید آن را پیاده سازی کرده و مکعب روبیک خود را حل کنید. همچنین در پایان مجموعه حل روبیک 3 در 3 شما با نحوه حل سرعتی و یک دسته همراه با الگوریتم های خاص آن آشنا خواهید شد و نکاتی در مورد رقابت ها و رکورد های جهانی که در این حوزه ثبت می شوند نیز بیان شده است. تمامی آموزش های مجموعه حل روبیک 3 در 3 در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته ارائه شده است.

بازارکار حل روبیک 3 در 3  

مکعب روبیک پرفروش ترین اسباب ‌بازی معمایی در طول تاریخ بوده و هنوز افراد بسیاری به دنبال حل این معمای رنگارنگ هستند، معمایی که به شیوه ها و با الگوریتم های مختلف و پیچیده ای حل می شود. طبیعتا یادگیری این الگوریتم ها در وهله ی اول نیازمند به یک آموزش قوی و کامل می باشد از این رو شما می توانید با یادگیری الگوریتم های آموزش داده شده در مجموعه حل روبیک 3 در 3 و مسلط شدن بر آنها، حل مکعب روبیک با این الگوریتم ها را با برگزاری کلاس های آموزشی به دیگران آموزش داده و از این راه کسب درآمد کنید. همچنین همانطور که گفته هم شد هر ساله مسابقات جهانی در این حوزه برگزار می شود و قطعا شما می توانید با بالا بردن توانایی های خود در زمینه حل روبیک در یکی از این مسابقات شرکت کرده و حتی به فکر رکورد زنی در این حوزه باشید.

سرفصل های آموزشی مجموعه حل روبیک 3 در 3

•PDF های آموزشی الگوریتم های حل روبیک

•مقدمه و روشی مقدماتی برای حل روبیک 3 در 3

•بهینه سازی روش مبتدی

•حل روبیک 2 در 2

•روش لایه به لایه

•روش اول گوشه

•روش راکس

•آموزش کامل EOLR

•روش فردریک

•روش پتروس

•روش هیس

•آموزش لایه آخر

•آموزش F2L

•آموزش COLL

•معرفی حل روبیک سرعتی

•معرفی حل یک دسته سرعتی مکعب روبیک در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته

•آموزش های چشم بسته حل روبیک

مشاوره در مورد رقابت
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. بازی کم حجم و سرگرم کننده روبیک Magic Cube 2012