حجم فایل: 5427MB نوع : قیمتی قیمت: 508,000 ریال افزودن به سبد خرید


تعمیر دوربین مداربسته

درباره تعمیر دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته یک سیستم امنیتی می باشد که در امروزه در تمامی فروشگاه ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، بانک ها، پارکینگ ها و غیره نصب می شود و تمامی تصاویر ضبط شده را به برای دستگاه های ضبط کننده اطلاعات می فرستند. در حال حاضر نصب دوربین مداربسته در تمامی ساختمان های اداری جزء ملزومات می باشد. سیستم امنیتی دوربین مداربسته از قسمت های مختلفی از جمله دوربین ها، دستگاه های ضبط کننده DVR و غیره تشکیل شده است. وب سایت 118 فایل با مجموعه تعمیر دوربین مداربسته تمامی آموزش های لازم برای تعمیر قطعات، برد های الکترونیکی دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط کننده DVR و غیره را به شما علاقمندان ارائه می دهد. مجموعه تعمیر دوربین مداربسته با بیش 5 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی و با زیرنویس فارسی به معرفی قطعات الکترونیکی، معرفی اجزاء تشکیل دهنده یک دوربین مداربسته، معرفی اجزای داخلی دوربین مداربسته تحت شبکه دام چرخان پرداخته و سپس آموزش باز و بسته کردن دوربین مداربسته تحت شبکه، معرفی اجزاء داخلی دوربین مداربسته مادون قرمز، باز و بسته کردن همراه با بررسی دوربین مداربسته، نحوه عیب یابی دوربین مداربسته، عیب یابی دوربین مداربسته با مشکل بالا نیامدن تصویر، آموزش تعمیر برد اصلی دستگاه DVR و NVR، تعمیر پورت یو اس بی دستگاه DVR، تعویض باتری دستگاه DVR، تعمیر LED مادون قرمز دوربین مداربسته، آموزش تعمیر دوربین مداربسته هنگامی که اتصال به NVR قطع می شود، نحوه اتصال کابل های شبکه به دوربین مداربسته تحت شبکه داهوا، نحوه اتصال کابل شبکه به دوربین هایک ویژن، آموزش تعمیر روشنگر مادون قرمز، تغیبر لنزها در دوربین مداربسته، تعمیر پاور دوربین مداربسته و غیره را ارائه می دهد.


مجموعه تعمیر دوربین مداربسته برای چه کسانی مناسب است؟

نصب و تعمیر دوربین مداربسته از رشته های پرطرفدار می باشد و بسیاری به دنبال یادگیری این حرفه می باشند تا وارد بازارکار گسترده آن شوند. از آنجایی که آموزش های مجموعه تعمیر دوربین مداربسته به صورت گام به گام بوده و شما در ابتدا با قطعات الکترونیکی و مقدمات علم الکترونیک آشنا شده و آن ها را فراخواهید گرفت. مجموعه تعمیر دوربین مداربسته می تواند به دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های برق و الکترونیک تا با افزایش دانش خود در این زمینه شروع به فعالیت خود کنند.


چرا تعمیر دوربین مداربسته را فرابگیریم؟

امروزه دوربین مداربسته در اکثر ساختمان های اداری، پارکینگ ها، فروشگاه ها و خانه های مسکونی استفاده می شود و از آنجایی که بازارکار آن هنوز اشباع نشده و در بسیاری از شهرستان ها به تکنسین و متخصص نصب و تعمیر دوربین مداربسته نیاز است. شما می توانید از این نیاز بازار بهره حداکثری را برده و با فراگیری علم تعمیر دوربین مداربسته وارد این حوزه شده و درآمد خوبی داشته باشید. ضمن اینکه اگر به طور کامل با نصب دوربین مداربسته و قطعات آن آشنا هستید، مجموعه تعمیر دوربین مداربسته می تواند موجب افزایش دانش و تخصص شما در این زمینه شود و از این پس علاوه بر نصب دوربین مداربسته به تعمیر دوربین مداربسته و قطعات آن بپردازید.


درپایان مجموعه تعمیر دوربین مداربسته چه اتفاقی می افتد؟

مجموعه تعمیر دوربین مداربسته با معرفی قطعات الکترونیکی و اجزاء تشکیل دهنده دوربین مداربسته آغاز شده و به طور کلی شما را با مقدمات الکترونیک آشنا می کند. در ادامه مجموعه تعمیر دوربین مداربسته به نحوه عیب یابی دوربین های مداربسته، باز و بسته کردن دوربین های مداربسته و بررسی آن ها، تعمیر دوربین های مداربسته، تعمیر دستگاه DVR و NVR، تعمیر برد اصلی دستگاه DVR و غیره می پردازد. در پایان مجموعه تعمیر دوربین مداربسته شما علاوه بر آشنایی با مواردی که گفته شد آموزش تعمیر پورت یو اس بی دستگاه DVR، تعویض باتری DVR، تعمیر پورت لن، تعمیر دوربین مداربسته دام چرخان، تعمیر ال ای دی مادون قرمز دوربین مداربسته، تعمیر دوربین مداربسته هنگامی که اتصال به NVR قطع می شود، نحوه اتصال کابل های شبکه به دوربین مداربسته تحت شبکه داهوا، تعمیر روشنگر مادون قرمز، تغییر لنزها در دوربین مداربسته، تعمیر برد دستگاه NVR و DVR، تعمیر پاور دوربین مداربسته، تعمیر دوربین مداربسته برند سوان، تعویض و ارتقا هارد دستگاه DVR و NVR و غیره را فرا خواهید گرفت.


بازار کار تعمیر دوربین مداربسته

با توجه به سرعت رشد تکنولوژی دوربین های مداربسته و با فراگیری شدن این سیستم ها نیاز به تعمیر و عیب یابی سیستم های دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط DVR و NVR بیشتر احساس می شود از طرفی بیشتر افرادی که در زمینه نصب دوربین مداربسته فعالیت می کنند برای گسترش حوزه شغلی خود نیاز به فراگیری حرفه تعمیر دوربین مداربسته دارند و از آنجایی که هنوز در برخی از شهرستان ها تعمیرکار متخصصی در این زمینه وجود ندارد شما می توانید با تخصص در زمینه تعمیر دوربین مداربسته به درآمد خوبی برسید. شما برای اینکه بتوانید در بازارکار تعمیر دوربین مداربسته به راحتی جذب شده و درآمد زایی کنید می بایست از دانش مهارت بالایی برخودار بوده و تخصص لازم در این زمینه را داشته باشید که این دانش را می توانید با مجموعه تعمیر دوربین مداربسته فرا بگیرد.


سرفصل های آموزشی تعمیر دوربین مداربسته

•    معرفی قطعات الکترونیکی

•    معرفی اجزء داخلی دوربین مداربسته

•    اجزاء داخلی دوربین مداربسته تحت شبکه دام چرخان

•    باز و بسته کردن و بررسی دوربین مداربسته

•    نحوه عیب یابی دوربین مداربسته

•    عیب یابی دوربین مداربسته با مشکل بالا نیامدن تصویر

•    تعمیر برد اصلی دستگاه DVR

•    تعویض باتری DVR

•    تعمیر پورت LAN

•    مشکلات رایج دوربین مداربسته

•    تعمیر دوربین مداربسته دام چرخان

•    تعمیر ال ای دی مادون قرمز دوربین مداربسته

•    تعمیر دوربین مداربسته هنگامی که اتصال به NVR قطع می شود

•    نحوه اتصال کابل های شبکه به دوربین مدار بسته تحت شبکه داهوا

•    نحوه اتصال کابل شبکه به دوربین هایک ویژن

•    تعمیر روشنگر مادون قرمز

•    تغییر لنزها در دوربین مداربسته

•    تعمیر برد دستگاه ان وی ار و دی وی آر

•    تعمیر پاور دوربین مداربسته

•    تعمیر دوربین مداربسته برند سوان-تعویض و ارتقا هارد دستگاه دی وی آر و ان وی آر
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه