حجم فایل: 582MB نوع : حجمی قیمت: 6,820 ریال افزودن به سبد خرید


ترفندهای جالب در خانه

ترفندهای جالب در خانه

ترفندهای جالب در خانه عبارت است از کارهایی که بدون استفاده از وسایل خاص و با ابزارهای ساده و به کارگیری اشیایی انجام می دهیم که روزانه با آن ها سروکار داریم. یادگیری ترفندهای جالب در خانه باعث رشد خلاقیت و زیباتر شدن محیط زندگی می شود. یک سری از ترفندهای جالب در خانه شامل ساخت هدیه و اشیای زینتی و تزئینی از وسایل ساده و دورریختنی است که می تواند حتی منبع درآمد باشد، مثلا ساخت عروسک، آویز، زیورآلات، لباس و... با استفاده از پارچه های قدیمی. برخی ترفندهای جالب در خانه شامل ترفندهایی کاربردی برای ساده تر شدن کارها هستند، مثلا روش خرد کردن پیاز بدون سوزش چشم، میخ زدن ساده تر، جایگزین های همزن و... .


ترفندهای جالب در خانه - ترفندهای جالب در خانه

ترفندهای جالب در خانه آن قدر زیاد هستند که احتمالا هیچ کس همه ی آن ها را نمی داند اما حاصل خلاقیت انسان ها در موارد پرتکرارتر، ضبط شده است که هم اکنون در قالب ویدئوهای ترفندهای جالب در خانه پیش روی شماست. با یادگیری ترفندهای جالب در خانه خواهید فهمید که تقریبا همیشه راه حلی برای مشکلات و روش ساده تری برای انجام کارهای سخت وجود دارد. علاوه بر این گاهی به مواردی برخورد می کنید که شخصی کاری را انجام داده است و به نظر سخت می آید، اما با مشاهده ی ترفندهای جالب در خانه خواهید دید که هیچ کاری سخت نیست. مثلا شیوه ی تا کردن دستمال ها در رستوران ها یا پختن غذاهایی با شکل و رنگ عجیب همواره ما را به فکر فرو می برد در حالی که این کارها با ترفندی ساده انجام شده اند. حتی گاهی مشکلاتی مثل رنگی شدن لباس و فرش با ماژیک و لاک یا سایش ظروف و از بین رفتن جلای جواهرات به نظر راه حلی غیرممکن دارند ولی باید بدانیم که برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. تعداد زیادی از این ترفندهای جالب در خانه را در ویدئوهای پیش رو خواهید داشت.


ترفندهای جالب در خانه - ترفندهای جالب در خانه

ترفندهای جالب در خانه شامل 8 فایل ویدئویی می باشد که در هر کدام از آن ها به طور متوسط 50 ترفند آموزش داده شده است. ترفندهای جالب در خانه داخل هر ویدئو بنا بر موضوع در کنار هم قرار گرفته اند. مثلا ترفندهای مربوط به شمع، رنگ، سرکه و جوش شیرین، لباس های بدون استفاده، سوراخ کاری، آشپزی با تخم مرغ و... به دنبال یکدیگر دسته بندی شده اند. آموزش تصویری و مرحله به مرحله ی هر ترفند سبب شده است تا یادگیری ترفندهای جالب در خانه بسیار ساده باشد. هم اکنون می توانید ترفندهای جالب در خانه را که توسط سایت 118file برایتان آماده شده است سفارش بدهید و تغییرات بزرگی در زندگی خود ایجاد کنید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه