حجم فایل: 80896MB نوع : قیمتی قیمت: 316,000 ریال افزودن به سبد خرید


بازی Syberia 3

در نسخه های قبلی مجموعه بازی Syberia، یک وکیل آمریکایی در نیویورک با نام «کیت واکر»، به یک ماموریت ساده فرستاده شد که با گذر زمان به تلاش شخصی تبدیل گشت؛ ماجراجویی ای که او را برای رسیدن به اروپا، به سفر با لوکوموتیو هدایت کرد. وی با همراهی فردی مکانیکی به نام «اسکار» برای تحقق رویای مخترع «هانس ورالبرگ» به دنبال آخرین ماموت ها در سراسر جزیره ی افسانه ای Syberia بود. 

حال پس از گذشت 15 سال از ارائه دو نسخه قبل، تخیل بی حد و حصر Benoit Sokal در بازی Syberia 3 که سومین نسخه از این مجموعه محبوب و قدیمی در سبک معمایی و ماجراجویی می باشد، نیز ادامه پیدا می کند که تمرکزی بر یک ماجراجویی جدید دارد. 

در این نسخه که توسط Microids در آوریل 2017 توسعه یافته است، «کیت واکر» پس از ترک جزیره Syberia، در قایقی شناور بر روی آب در حال مرگ می باشد که توسط قبیله Youkole پیدا شده و نجات می یابد. قبیله Youkole مردمانی چادر نشین هستند که به وسیله شتر مرغ های برفی خود مهاجرت می کنند و حال در روستای Valsember گیر افتاده اند. آنان باید با کمک یکدیگر برای رهایی از این روستا راه حلی پیدا کرده و از موانعی که بر سر راهشان است، عبور کنند. کیت واکر نیز تصمیم می گیرد در این راه به آنان کمک نماید.

شما باید در نقش کیت واکر با حل معماهای گوناگون و جذاب موجود در بازی Syberia 3، داستان آن را پیش ببرید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: Windows 7 + 64 bit

پردازنده: Intel Core i3

میزان حافظه RAM: 4 GB

گرافیک: AMD R7 260X – Nvidia GTX 550 Ti 2GB

DirectX: ورژن 11

میزان فضای خالی: 45 GB

لازم به ذکر بوده که برای بازی Syberia 3، بهتر است از کنترلر استفاده نمایید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه