حجم فایل: 9482MB نوع : قیمتی قیمت: 37,000 ریال افزودن به سبد خرید


بازی Halo Wars Definitive Edition

بازی Halo Wars: Definitive Edition با سبکی استراتژیک، توسعه یافته توسطBehaviour Interactive،Ensemble Studios و 343 Industries و منتشر شده به وسیله Microsoft Studios برای کامپیوتر می باشد.
بازی Halo Wars: Definitive Edition یک بازی ویدئویی علمی – تخیلی می باشد که بازیکنان از دید یک پرنده در میدان جنگ، به ارتش خود دستور داده و آنان را هدایت می کنند. همانند نسخه قبل، این بازی دارای دو جناح قابل بازی کردن است، یکی سلاح اصلی ارتش بشری، فرماندهی فضایی سازمان ملل متحد (UNSC) که از نخستین بازی باز می گردد و دیگری یک جناح بیگانه جدید با نام Banished که به عنوان جایگزین Covenant خدمت می کند. یک حالت مبارزاتی مبتنی بر داستان، اجازه کنترل نیروهای UNSC هنگام جنگ علیه بیگانگان در ساختار باستانی را به بازیکنان می دهد.

این مبارزه شامل 12 ماموریت است که می تواند به تنهایی و یا به صورت مشارکتی انجام شود. هر ماموریت اهداف اصلی هم چون گرفتن امتیاز، دفاع از پایگاه ها یا امواج دشمنان باقی مانده را شامل می شود و اغلب، بازیکنان را مجبور می کند تا واحدهای فوق العاده Spartan را در اطراف نقشه هدایت نمایند.
خارج از این مبارزات، هر دو جناح UNSC و Banished قابلیت بازی کردن دارند. هر جناح دارای یک مجموعه مجزا از واحدها است. بازیکنان، یک رهبر که مبتنی بر شخصیتی برجسته بوده و بر سبک خاصی از بازی تاکید دارد، انتخاب می کنند. رهبران دارای توانایی های منحصر به فرد هستند که می توانند در طول یک جنگ ارتقاء داده و فعال شوند. بهبود گروهای واحدها، بمباران یک منطقه هدفمند و استقرار نیروهای ویژه، نمونه هایی از برخی توانایی های رهبر می باشند.

حداقل سیستم مورد نیاز:
سیستم عامل: Windows 7 SP1 64-bit یا بالاتر
پردازنده: Intel Core i3 or Equivalent
میزان حافظه RAM: 4GB
کارت گرافیک: Intel HD Graphics 4200 NVIDIA GeForce GT 740M AMD Radeon R5 M240
میزان فضای دیسک سخت: 12GB فضای خالی
DirectX: ورژن 11
شبکه: Broadband Internet connection


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه