حجم فایل: 51200MB نوع : قیمتی قیمت: 200,000 ریال افزودن به سبد خرید


بازی کشتی کج 2017

بازی کشتی کج 2017 که با همکاری استودیوهای Yuke's و Visual Concepts توسعه یافته و توسط مؤسسه 2k Sports منتشر شده، یک بازی ویدئویی حرفه ای می باشد. به طور کلی ورزش' >ورزش های رزمی از جذاب ترین شاخه ها در ورزش' >ورزش به شمار می روند. در ورزش' >ورزش هایی با این سبک دو یا چند نفر در شاخه ای خاص و با قوانینی ویژه، داخل رینگ به مبارزه می پردازند و تنها فرد برنده با کسب جوایزی رینگ را ترک خواهد کرد. از ورزش' >ورزش هایی با این سبک می توان به تکواندو، کاراته و کشتی کج اشاره نمود. 

بازی کشتی کج 2017 با گرافیک بالا و نزدیک به واقعیت دارای بیشترین تعداد مبارزان نسبت به دیگر بازی های ارائه شده در این سبک می باشد که تنوع جالبی در انتخاب بازیکن به گیمر می دهد. از دیگر ویژگی های این بازی می توان به توانایی ایجاد لیگ و تورنومنت اشاره کرد. هم چنین گیمر قابلیت ایجاد بازی گروهی را داشته و می تواند کنترل کامل ورزشکاران را به دست بگیرد. در بازی کشتی کج 2017، گیمر باید با مبارزه در مقابل حریفان و شکست آنان به مراحل بالاتر راه یافته تا در نهایت بتواند جزو نفرات اول شده و کمربند قهرمانی را به دست آورد. از دیگر قابلیت های این بازی جذاب می توان به بازی با افراد مختلف در سراسر جهان به صورت آنلاین اشاره نمود که گیمر می تواند با تلاش جهت پیروزی در این مسابقات به یک سوپر استار جهانی تبدیل شود. 

در بازی کشتی کج 2017، حرکات و تکنیک های مختلفی برای تمامی مبارزان تعبیه شده که گیمر با انجام درست و به موقع این حرکات قادر به شکست حریف خود خواهد بود. لازم به ذکر است که گیمر قادر به ایجاد شخصیت دلخواه با نام و لقب مورد نظر خود خواهد بود. حتی امکان آپلود این شخصیت برای دانلود دیگر بازیکنان نیز فراهم می باشد. از قابلیت های جالب بازی کشتی کج 2017 می توان به توانایی مکالمه شخصیت شما در رینگ مسابقه نام برد. در این هنگام، 4 دیالوگ مختلف جهت انتخاب پیش روی شما قرار دارد که با انتخاب هر کدام از آن ها با واکنش های متفاوتی از تماشاچیان و رقبای خود رو به رو خواهید شد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 Bit)

پردازنده: Intel Core i3-3550 3.3 GHz or AMD FX-8150 3.6 GHz

میزان حافظه RAM: 4GB

کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7770 (1GB)

میزان فضای دیسک سخت: حداقل 50GB فضای خالی

DirectX: ورژن 11
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه