حجم فایل: 25702MB نوع : قیمتی قیمت: 1,806,000 ریال افزودن به سبد خرید


اوریگامی سه بعدی

درباره آموزش اوریگامی سه بعدی

 کاغذ از ساده ترین و در دسترس ترین ابزارهای ساخت کاردستی با ایده های خلاقانه می باشد که با روش های آسانی امکان ساخت دکوری ها، دیوارآویزها و... را در ابعاد مختلف مهیا کرده است. همه ما از کودکی با ساخت کاردستی های کاغذی احساس خوب و خوشایندی از خلق یک اثر هنری داشته ایم و از آنجایی که متریال این کاردستی ها ارزان و در دسترس می باشد هنرهای دستی کاغذی و اوریگامی طرفداران زیادی دارد. مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی با بیش 30 ساعت ویدئو آموزش ساخت انواع اوریگامی های سه بعدی، اوریگامی تزئینی، اوریگامی دیوارآویز مناسب مهدکودک ها و جشن ها و... را با استفاده انواع کاغذ، چسب و قیچی ارائه می دهد. در مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی بیش از 15 مدل اوریگامی گل از قبیل گل رز، گل آفتابگردان و سایرگل ها به همراه ساخت باکس هدیه و تزئین آن در 10 طرح مختلف نیز آموزش داده می شود. همچنین در بخش دیگری از مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی، اوریگامی های تزئینی و فانتزی در طرح های مختلف از قبیل قلب سه بعدی، درخت کریسمس سه بعدی، اوریگامی های ماندالا در 7 طرح، ستاره سه بعدی، جامدادی های رومیزی در 5 طرح، اوریگامی حیوانات و... نیز ارائه شده است. در مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی با نحوه ساخت دکور سه بعدی دیوار در 5 طرح و دیوارآویز های تزئینی در 10 طرح آشنا خواهید شد. آموزش های ارائه شده در مجموعه اوریگامی سه بعدی، به صورت مرحله به مرحله بوده و شما با مشاهده هر یک از ویدئوها میتوانید طرح مورد نظر خود را بسازید.

  

مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی برای چه کسانی مناسب است؟ 

مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی برای تمامی علاقمندان به یادگیری هنرهای دستی کاغذی و اوریگامی سه بعدی مناسب می باشد چرا که آموزش ساخت هر یک از طرح ها مرحله به مرحله بوده و شما می توانید با مشاهده هر ویدئو آن طرح را پیاده سازی کنید. البته لازم به ذکر است که طرح های آموزش داده شده در مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی نسبت به دو مجموعه اوریگامی مقدماتی و اوریگامی پیشرفته، پیچیده تر و البته جذاب تر و پرکاربرد تر می باشد. از آنجایی که بسیاری از طرح های نوین در زمینه اوریگامی سه بعدی مخصوصا در حوزه ساخت دکور سه بعدی دیوار و دیوارآویز های تزئینی در مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی ارائه شده است می توان این مجموعه را به کسانی که در این زمینه فعالیت دارند پیشنهاد کرد همچنین مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی می تواند برای دانشجویان محصل در رشته های صنایع دستی و هنری نیز مفید باشد.چرا آموزش اوریگامی سه بعدی را فرا بگیریم؟ اوریگامی سه بعدی ترکیبی از هنر و علم بوده و به نوعی به هر دو نیم کره مغز مربوط می شود. برای ساخت اوریگامی سه بعدی و کاردستی های کاغذی به هر دو دست نیاز است پس تمرین اوریگامی می تواند ورزش' >ورزش مفید برای مغز محسوب شود و با توانمند کردن هر دو نیمکره مغز به حل مسائل پیچیده کمک کند. علاوه بر این مسائل اوریگامی سه بعدی می تواند کاربرد فراوانی در تزئینات خانه، محل کار و... داشته و در زندگی روزمره نقش فروانی ایفا کند. شما با یادگیری این هنر می توانید با کمترین هزینه با استفاده از دیوارآویز های کاغذی خانه، اتاق کودک و... را تزئین کنید.


 

درپایان مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی چه اتفاقی خواهد داد؟ 

در پایان مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی شما بیش از 15 مدل اوریگامی سه بعدی گل از قبیل گل آفتابگردون، گل رز، گل 7 برگ، گل 5 برگ و... به همراه اوریگامی تزئینی فانتزی در در طرح های قلب سه بعدی، ستاره سه بعدی، دانه برف سه بعدی، اوریگامی حیوانات، اوریگامی ماندالا در 7 طرح خاص و جذاب، جامدادی های رومیزی در 5 طرح متفاوت، ساخت باکس های هدیه در 10 طرح هرمی، جعبه شکلات، پیراهن، عنکبوت، پاپیونی و... را فراخواهید گرفت. همچنین در مجموعه آموزش اوریگامی سه بعدی آموزش نحوه ساخت دکور سه بعدی دیوار در 5 طرح خاص و جذاب به همراه دیوارآویز های زینتی در 10 طرح برای دیزاین خانه، اتاق خواب کودک، محل کار و... نیز ارائه شده است.


 بازارکار اوریگامی سه بعدی 

همانطور که پیش از این گفته شد اوریگامی سه بعدی و هنرهای دستی کاغذی متریال ارزانی دارند و می توان با کمترین هزینه محیط خانه، اتاق خواب و یا محل کار را با آن تزئین کرد و همچنین با ساخت گل های کاغذی جذاب و باکس های هدیه هزینه ای به مراتب کمتری را در جشن ها و مناسبت های مختلف متحمل شد، از این رو اوریگامی سه بعدی طرفداران زیادی دارد و شما می توانید با فروش محصولات خود در این زمینه درآمد خوبی داشته باشید. علاوه بر این ها امروزه اوریگامی سه بعدی و هنرهای دستی کاغذی وارد هنرهای مدرن شده و تبدیل به منبع الهامی برای بسیاری از هنرمندان در سراسر دنیا است. امروزه معماری مدرن براساس مفاهیم طرح‌های اوریگامی بوده و استفاده اوریگامی سه بعدی در ساخت ماکت ها و طرح های اولیه خانه های مسکونی، هتل ها، مراکز تفریحی، ادارات و... می باشد مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه