حجم فایل: 35020MB نوع : قیمتی قیمت: 1,640,000 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن SuperWhy

درباره انیمیشن Super Why

انیمیشن Super Why در سال 2007 میلادی توسط شرکت Disney Television Animation ساخته شده است. داستان انیمیشن Super Why  در مورد چهار دوست افسانه ای بوده که به سفری ماجراجویانه و جادویی می روند و به قهرمانان داستان تبدیل می شوند. شخصیت های انیمیشن Super Why  در دهکده ای درون کتاب زندگی می کنند و در این بین داستان ها و ماجراهای جذاب و دیدنی ای را به وجود می آورند. از شخصیت های اصلی انیمیشن می توان به Alpha Pig، Wonder Red، Princess Presto و Super Why اشاره کرد که هر کدام مهارت خاصی نظیر الفبا، کلمات، تلفظ و خواندن دارند. مجموعه انیمیشن Super Why  یکی از مجموعه های آموزش زبان انگلیسی به کودکان بالای سه سال می باشد. از آنجایی که نحوه آموزش های مجموعه انیمیشن Super Why  به صورت شعر و داستان های سرگرم کننده می باشد برای کودکان و خردسالان بسیار جذاب بوده و می تواند آن ها را تا مدت ها پای این برنامه بنشاند.  مجموعه انیمیشن Super Why ارائه شده توسط وب سایت 118 فایل با بیش از 50 ساعت در دو فصل جمع آوری شده است که فصل اول شامل 54 قسمت و فصل دوم شامل 65 قسمت می باشد.


انیمیشن Super Why برا چه کسانی مناسب است؟
انیمیشن Super Why برای کلیه کودکان بالای سه سال که علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی می باشند مناسب خواهد بود. اگر به عنوان والدین کودک به دنبال آموزش زبان انگلیسی به کودکتان می باشید، این انیمیشن جذاب از طریق شعر و آهنگ و ماجراهای جذابی که برای کاراکترها اتفاق می افتد، مهارت خواندن کودک را متحول خواهد کرد همچنین مجموعه ای از لغات کاربردی را نیز آموزش می دهد. دنبال کردن مجموعه ای از اتفاقات جالب و حل مشکلات پیش آمده در هر قسمت، تا حد زیادی موجب سرگرمی' >سرگرمی کودک شده و قوه خلاقیت کودک را افزایش می دهد.


درپایان مجموعه انیمیشن Super Why چه اتفاقی می افتد؟
بعد از تماشای کامل انیمیشن Super Why کودک با مجموعه ای از کلمات زبان انگلیسی، نحوه تلفظ صحیح این کلمات، نحوه صحیح نوشتن این کلمات و مجموعه از جملات آشنا  می شود. به طور کلی هدف اصلی انیمیشن Super Why تقویت مهارت خواندن کودک می باشد به طوری که در پایان مجموعه تا حد زیادی مهارت خواندن کودک تقویت خواهد شد. پسندیده است والدین کودک تمامی قسمت ها را با صبر و بردباری برای کودک نمایش داده و تا حد توان در طول آموزش ها با کودک همراه شوند. تکرار کلمات، جملات و آهنگ های مختلفی که در طول مجموعه آموزش داده می شود به همراه کودک، انیمیشن Super Why را برای کودک جذاب تر خواهد کرد.


سرفصل های آموزشی مجموعه انیمیشن Super Why
فصل اول
•    54 قسمت
فصل دوم
•    65 قسمتمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه