حجم فایل: 884MB نوع : حجمی قیمت: 10,359 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن Smurfs The Lost Village 2017

در دهکده Smurfs، اسمورف ها در کنار یکدیگر با صلح و آرامش زندگی می کنند و رهبر آنان «بابا اسمورف» نام دارد. هر کدام از این اسمورف ها ماهیت خاص خود را دارند که بر همین اساس نام گذاری شده اند، مانند «اسمورف گنده»، «اسمورف کله پر»، «اسمورف قوی»، «اسمورفت» و ... . «اسمورفت» یا همان «گل نمک» توسط «گارگامل» از یک توده رس ساخته شده که به وسیله «بابا اسمورف» آزاد گردیده و جزئی از ساکنین دهکده اسمورف ها شده است. اما تا به حال کسی نتوانسته ماهیت «اسمورفت» را تشخیص دهد. «گارگامل» هم قصد گرفتن تمامی اسمورف ها و دزدیدن ماهیت هایشان را دارد تا بتواند به قدرتمندترین جادوگر جهان تبدیل شود.

«اسمورف کله پر»، وسیله ای اختراع می کند که توانایی تشخیص ماهیت هر اسمورف را دارد. «اسمورفت» که علاقه زیادی به آگاهی از ماهیت خود دارد، از دستگاه استفاده می کند. اما اختراع «کله پر» به طرز عجیبی خراب شده و نمی تواند اطلاعاتی راجع به ماهیت «اسمورفت» به نماش بگذارد. «اسمورفت» از این بابت بسیار غمگین می شود و «کله پر»، «قوی» و «گنده» تصمیم می گیرند برای خوشحال کردن «اسمورفت»، به جنگل رفته و تفریح کنند. در جنگل، «اسمورفت» موجودی آبی می یابد که در پشت برگی پنهان شده و پس از تعقیب او، آن موجود مستقیما به جنگل ممنوعه می رود.

اما آن موجود آبی که به عقیده «اسمورفت» باید یک اسمورف باشد، در حین فرار کلاه خود را جا می گذارد. زمانیکه «اسمورفت» در حال توضیح دادن ماجرا برای دوستانش است، توسط کلاغ «گارگامل» به سرقت می رود. «گارگامل»، «اسمورفت» را در قفسی زندانی کرده و به طور اتفاقی کلاه آن موجود آبی را در دستان او مشاهده می کند. «گارگامل» کلاه را گرفته و با درست کردن معجونی از آن، محل زندگی صاحب کلاه که درون جنگل ممنوعه قرار دارد را پیدا کرده و تصمیم می گیرد تا برای گرفتن آن موجودات آبی یا همان اسمورف ها به این مکان برود.

از طرفی «کله پر»، «قوی» و «گنده» که برای آزادی «اسمورفت» به قلعه «گارگامل» آمده بودند، از نقشه او با خبر شده و پس از آزادی «اسمورفت» تصمیم می گیرند تا زودتر از «گارگامل» به جنگل ممنوعه رفته و اسمورف های دیگر را پیدا کنند...


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه