حجم فایل: 897MB نوع : حجمی قیمت: 10,512 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن Moana 2016

هزاران سال پیش، پس از پیدایش جزیره مادر توسط «تفیتی» که قلبش بزرگترین قدرت های شناخته شده مانند قدرت خلق حیات را داشت، او زندگی را با جهان تقسیم نمود. اما بعضی افراد تلاش می کردند تا قلب «تفیتی» را به دست آورند. زیرا گمان می کردند پس از به دست آوردن این قلب، می توانند از قدرت خلق حیات بهره ببرند. تا اینکه یکی از جسورترین این افراد و جنگاوری به نام «مائویی» از اقیانوس عبور کرد تا قلب را به دست آورد. وجود او نیمی از باد و نیمی از دریا بود.

وی می توانست با استفاده از نیروی قلاب ماهیگیری جادویی اش تغییر شکل بدهد. اما به دست آوردن قلب توسط «مائویی» موجب فروپاشی «تفیتی» شد و تاریکی وحشتناکی سراسر جزیره را در بر گرفت. به دنبال حوادث اتفاق افتاده، «مائویی» تصمیم به فرار گرفت. اما در راه با یکی از افرادی که خواهان به دست آوردن قلب بودند، برخورد کرد. او شیطانی ساخته شده از خاک و آتش به نام «تکا» بود. «تکا» به او حمله کرد و دیگر کسی مائویی را ندید. هم چنین قلاب ماهیگیری وی و قلب «تفیتی» درون اقیانوس افتاد. اکنون پس از گذشت سالیان دراز هم کسی آنان را ندیده است و «تکا» و سایر شیاطین اعماق دریا هنوز هم به دنبال قلب می گردند. ولی قلب در تاریکی عمیقی که مدام در حال گسترش بوده و ماهی های دریا را از بین می برد، زندگی را از جزیره ای به جزیره ی دیگر نابود می کند تا اینکه تک تک انسان ها را در چنگال مرگی سیاه و تاریکی اسیر نماید.

«موانا» دختر ماجراجو و دریانوردی است که اقیانوس او را برای نجات دنیا و بردن قلب «تفیتی» بر می گزیند تا با کمک «مائویی» بتواند قلب را به تفیتی باز گرداند. اما آنان در این راه با مشکلاتی مواجه می شوند ...مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه