حجم فایل: 871MB نوع : حجمی قیمت: 10,207 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن Inside Out 2015

این انیمیشن درباره ی دختری شاد به نام رایلی و تغییرات ذهنی او از سنین کودکی تا بلوغ می باشد. او به همراه پدر و مادرش در «مینه سوتا» زندگی می کند. مدیریت ذهن رایلی را 5 احساس مهم شامل شادی، غم، ترس، تنفر و خشم بر عهده دارند که هر کدام از این حس ها را یک شخصیت مجزا تشکیل می دهد. شخصیت شادی، مدیریت اصلی ذهن او را بر عهده داشته و تمام تلاش خود را می کند تا اکثر خاطرات بلند مدت رایلی را حس شادی و خوشحالی تشکیل دهد.

شخصیت غمگین، مدیریت حس غم و اندوه وی را بر عهده داشته که در صورت ادامه دار شدن این حس موجب گریه رایلی می گردد. شخصیت ترس نیز مهارت خاصی در سالم نگاه داشتن رایلی دارد و تلاش می کند تا از وی در برابر خطرات احتمالی محافظت نماید. شخصیت چهارم یعنی تنفر، رایلی را از مسموم شدن از طریق فیزیکی یا معاشرتی حفظ می کند و شخصیت آخر هم که خشم نام دارد به منصفانه بودن همه چیز اهمیت زیادی می دهد و در صورت لزوم موجب خشمگین شدن رایلی می گردد.

به دلیل شرایط خانوادگی، رایلی به همراه پدر و مادرش مجبور به نقل مکان به شهر «سان فرانسیسکو» می گردد. در طول مسیر 5 شخصیت ذهن او تلاش می کنند تا تصاویر مختلفی از خانه جدید در ذهن رایلی ایجاد کنند تا کمی ناراحتی و استرس او را کاهش دهند. رایلی باید در جهت تطبیق وضعیت خود با محیط و هم چنین خانه جدید که چندان تعریفی ندارد، تلاش کرده و دوستان جدیدی برای خود پیدا کند که 5 شخصیت ذهن او نیز باید با مدیریت درست به وی در این راه کمک کنند. اما در روز اول حضور رایلی در مدرسه جدید، کشمکشی بین دو حس غم و وشحالی در ذهن او رخ می دهد که منجر به بروز مشکلات زیادی در ذهن و شخصیت وی می گردند. تا اینکه ...


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه