حجم فایل: 766MB نوع : حجمی قیمت: 8,977 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن How To Train Your Dragon 2010

داستان این انیمیشن در رابطه با وایکینگ جوانی به نام هیکاب می باشد که در روستایی واقع در «برک» زندگی می کند. کدخدای این روستا پدر هیکاب و وایکینگی بسیار قوی به نام استویک است. سرزمین آنان دائما مورد حمله اژدهایان مختلف قرار می گیرد و مردم این سرزمین که وایکینگ نام دارند با شجاعت فراوان با اژدهایان به جنگ می پردازند. اما هیکاب به دلیل جثه ی کوچکش توانایی جنگیدن با آنان را ندارد و در واقع پدرش اجازه جنگیدن با اژدهایان را به او نمی دهد. هیکاب دستگاهی اختراع نموده و اعتقاد دارد به وسیله آن می توان اژدهایان را مجروح کرده و یا بکشد، اما هیچکس به حرف او اهمیت نمی دهد. اژدهایان به چند نوع تقسیم می شوند، نوع اول «نادر» ها می باشند که کشتن آنان چندان اهمیتی ندارد و نشان دهنده قدرت فرد نخواهد بود.

نوع دوم «گرونکل» ها هستند که بسیار قوی می باشند. نوع سوم «زیپل یک» بوده که بسیار عجیب است و دارای دو سر می باشد که می تواند دو وضعیت داشته باشد و این گونه ها بیشتر به دنبال پیدا کردن گوسفندان هستند. نوع بعدی «کابوس ترسناک» نام دارد که فقط بهترین وایکینگ ها به دنبال شکار آن ها می روند و اما آخرین گونه از اژدهایان که تا به حال کسی آنان را ندیده است، «خشم شب» نام دارد.

این اژدها هرگز غذا نمی دزدد و خود را نشان نمی دهد و هرگز مرتکب اشتباه نمی شود. هیچ کس تا به حال نتوانسته یک خشم شب را بکشد و هیکاب اعتقاد دارد که می تواند اولین نفری باشد که یک خشم شب را می کشد. یک شب که اژدهایان به سرزمین آنان حمله می کنند، وایکینگ ها به جنگ با آنان می پردازند. در این میان پدر هیکاب به او هشدار می دهد که در آهنگری بماند و از آنجا خارج نشود. اما او در یک فرصت مناسب با اختراع خود از آهنگری خارج شده و به یک مکان خلوت می رود تا بتواند اژدهایی را بکشد. وی به طور اتفاقی موفق می شود یک اژدهای خشم شب را به دام بیندازد و این اژدها به مکانی دور دست می افتد. هیکاب تصمیم می گیرد تا این اژدها را پیدا کرده و به پدرش ثابت کند توانایی کشتن اژدهایان را دارد. تا اینکه ...

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. انیمیشن How To Train Your Dragon 2 2014