حجم فایل: 2652MB نوع : حجمی قیمت: 31,078 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن How To Train Your Dragon 2 2014

پنج سال از اتفاقات نسخه اول این انیمیشن می گذرد. حال هیکاب و سایر وایکینگ ها مهارت زیادی در اژدها سواری و اطلاعات بسیاری در مورد اژدهایان کسب نموده اند. آنان حتی مسابقات زیادی در زمینه اژدها سواری برگزار می کنند. هیکاب پس از گذشت آن جریانات، خود را در قبال حفاظت از «برک» موظف دانسته و تلاش می کند به همراهی اژدهای خود به نام «بی دندان» در رابطه با جزایر اطراف و دشمنان سرزمین خود اطلاعاتی را بدست آورد.

او یک روز به همراه آسترید به کشف سرزمینی ناشناخته پرداختند. اما هنگامی که بر فراز آسمان آن سرزمین در حال پرواز بودند، ناگهان اژدهای آسترید توسط افراد آن سرزمین ناشناخته به دام افتاد و در آنجا سقوط کرد. رئیس سرزمین با نام «اریت»، فکر می کند که قبیله هیکاب اژدهایان را دزدیده و سرزمینشان را نابود کرده اند. او از شخصی به نام «دراگو» صحبت می کند که یک ارتش اژدها داشته و قصد نابودی تمامی سرزمین ها و باز پس گرفتن تمامی اژدهایان را دارد. سرانجام هیکاب و آسترید توانستند با کمک «بی دندان»، اژدهای آسترید را آزاد کرده و از آن سرزمین فرار کنند. هیکاب پس از بازگشت به «برک»، جریان را برای پدرش تعریف کرده و می گوید شخصی به نام «دراگو» با ساختن ارتش اژدها قصد نابودی تمامی سرزمین ها را دارد. پدر هیکاب می گوید که چندین سال قبل در یک گردهمایی برای تصمیم گیری جهت جلوگیری از خطرات اژدها، شخصی با لباسی از پوست اژدها که از سرزمین ناشناخته ای آمده بود و تمام بدنش پر از زخم بود، وارد شد.

او هیچ اسلحه ای به همراه نداشت و خود را «دراگو مشت خونی» معرفی نمود. وی ادعا می کرد طرفدار مردم بوده و قصد دارد آنان را از دام اژدها نجات دهد. هم چنین ادعا می کرد که توانایی کنترل اژدها را داشته و می تواند از مردم قبیله حفاظت نماید اما به شرط آنکه به عنوان رئیس قبیله انتخاب شود. پس از شنیدن این حرف، تمامی افراد حاضر در گردهمایی به او خندیدند و «دراگو» آنجا را ترک نمود. اما پس از رفتنش، ارتش اژدها حمله کرده و همه جا را به آتش کشیدند و تنها پدر هیکاب توانست از این ماجرا جان سالم به در ببرد. اما باز هم این حرف ها تاثیری بر روی هیکاب نگذاشت و او اعتقاد داشت که می تواند نظر «دراگو» را عوض کرده و از جنگ جلوگیری نماید. پس به همراه اژدهای خود به سمت سرزمین «دراگو» پرواز کرد ولی در حین پرواز با شخصی مواجه شد که ...


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. انیمیشن How To Train Your Dragon 2010