حجم فایل: 1802MB نوع : حجمی قیمت: 21,117 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن Despicable Me 3 2017

انیمیشن من نفر انگیز 3 که ادامه ی 2 نسخه قبل انتشار یافته در سال های 2010 و 2013 می باشد، محصول کمپانی Illumination Entertainment بوده و در سال 2017 منتشر شده است.

این انیمیشن ادامه زندگی «گرو» به همراه همسرش «لوسی» و سه فرزند خود را نشان می دهد. در سال 1987 نمایشی با نام «برت شیطانی» که نشان دهنده اختراعات زیبای پسر جوانی به نام «بالتازار برت» می باشد، نمایش داده می شود. تمام دنیا به دنبال این شخص می باشند، اما تا به حال هیچ کس موفق به دستگیری وی نشده است. او بزرگترین بازیگر مطرح آن دهه به شمار می رفت و شخصیت او برای همه جذاب بود. برای این ستاره جوان اتفاق ناگواری افتاد و هالیوود او را رد نمود. تاکنون دیگر هیچ کس او را ندیده است.

تا اینکه بعد از گذر سال ها، «برت» برای گرفتن انتقام، به یک کشتی حامل الماسی با ارزش، حمله نمود و آن الماس را دزدید. در این بین به «گرو» و «لوسی» ماموریت دستگیری «برت» داده شد و «گرو» موفق به باز پس گرفتن الماس گشت اما نتوانست «برت» را دستگیر کند و «برت» فرار کرد. در جلسه ی میان ماموران AVR با حضور «گرو» و «لوسی»، پس از مراسم بازنشستگی رئیس قبلی و جانشینی خانم سختگیر و جدی به عنوان رئیس فعلی، وی «گرو» را به دلیل عدم دستگیری «برت» اخراج نمود و در پی اخراج «گرو»، «لوسی» نیز از کار استعفا داد. از طرفی «برت» طی عملیاتی هوشمندانه موفق به ربودن الماس شد.

پس از مدتی شخصی به «گرو» راجع به برادر دو قلواش که هرگز از او اطلاعی نداشته، به نام «درو» خبر داد و گفت «درو» تمایل به دیدن او و خانواده اش دارد. پس از ملاقات این دو برادر با یکدیگر، «درو» که بسیار خوش قیافه تر و ثروتمند تر است، به «گرو» پیشنهاد یک سرقت بزرگ را می دهد. حال «گرو» که شرارت های گذشته خود را کنار گذاشته، باید تصمیم بگیرد که آیا او را همراهی می کند ...


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه