حجم فایل: 1474MB نوع : حجمی قیمت: 17,273 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن Angry Birds 2016

 انیمیشن Angry Birds 2016

انیمیشن Angry Birds 2016 با ژانری اکشن، کمدی و خانوادگی به کاگردانی Clay Kaytis وFergal Reillyمحصول مشترک دو کشور آمریکا و فنلاند می باشد. بودجه ساخت  انیمیشن انگری بردز هشتاد میلیون دلار بوده که در سال 2016 انتشار یافت. این انیمیشن جذاب که توسط شرکت Sony ساخته شده بر اساس یک بازی ویدئویی با همین عنوان می باشد که در تاریخ 20 می سال 2016 در کشور آمریکا منتشر شد.


انیمیشن Angry Birds 2016 - انیمیشن Angry Birds 2016

انیمیشن Angry Birds 2016، داستان پرنده ای بنام رِد را روایت میکند که کنترلی بر خشم خود نداشته و هرلحظه آن را عیان می سازد. رد پس از خرابکاری در جشن تولد، محکوم به شرکت درکلاس های کنترل خشم می شود تا علاوه بر اینکه به اعصاب خودش مسلط شود، مانند یک پرنده عادی رفتار کند. اما او که به این کلاس ها بی میل است حتی علاقه ای به دنبال آشنایی با همکلاسی هایش نداشته و شرکت در کلاس های کنترل خشم در رفتار رد تغییر و تحولی ایجاد نکرده و رفتارش را تغییر نمی دهد. به دنبال این ماجرا خوک های سبز خود را به جزیره رسانده و پس از سخنرانی اغراق آمیز خوک (کاپیتان) به ظاهر خوش برخود درباره صلح و دوستی، از طرف اهالی جزیره پذیرفته می شوند. آنها که نقشه های شومی برای جزیره دارند ظاهراً خوش رفتار و مهربان هستند و به سرعت اعتماد افراد را جلب می کنند.

اما رد که باهوش تر از این حرف هاست به فعالیت ها و صحبت های خوک مشکوک شده و به دنبال راه چاره ای برای برملاساختن حقیقت می باشد. اما پیش از آنکه کسی به حقیقتشان پی ببرد، خوک ها، تخم مرغ های پرندگان را دزدیده و...


انیمیشن Angry Birds 2016

نام فارسی: انیمیشن انگری بردز 

نام لاتین: The Angry Birds Movie 2016 

سال انتشار: 2016

امتیاز انیمیشن: IMDb 6.3/10

محصول کشور: کشور آمریکا و فنلاند 

زبان انیمیشن: دوبله فارسی 

مدت زمان نمایش انیمیشن: نود و هفت دقیقه

 ژانر: اکشن ، کمدی و خانوادگی

کارگردانان: Clay Kaytis و Fergal Reilly 

صدا پیشگان:Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride, Maya Rudolph, Kate McKinnon, Sean Penn, Tony Hale, Keegan-Michael Key, Bill Hader, Peter Dinklage.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه