حجم فایل: 1310MB نوع : حجمی قیمت: 15,352 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن پیتر خرگوشه

انیمیشن پیتر خرگوشه 2018

انیمیشن پیتر خرگوشه 2018 با ژانری کمدی- ماجراجویی محصول مشترک دو کشور آمریکا- استرالیا می باشد. کارگردانی این انیمیشن جذاب را آقای Will Gluck بر عهده داشته و Rob Lieber نویسنده آن می باشد. انیمیشن پیتر خرگوشه 2018 در تاریخ 18 مارچ 2018 در آلمان اکران شده است. 

انیمیشن پیتر خرگوشه 2018 - انیمیشن پیتر خرگوشه 2018

داستان انیمیشن پیتر خرگوشه 2018 پیرامون زندگی خرگوشی است که در دریاچه ای در انگلیس به همراه پسر عمویش بنجامین و خواهرهای سه قلویش Flopsy, Mopsy و Cottontail زندگی میکند. سه قلوها شباهت زیادی به یکدیگر داشته و تنها با توجه به رنگ کتی که می پوشند قابل تمایز هستند. Flopsyهمیشه کتی قرمز رنگ، Mopsy زرد و  Cottontail همیشه کتی آبی رنگ به تن دارند. آنها تمام روز در باغ آقای Joe Mc Gregor مشغول بازی هستند و سبزیجات باغ او را بدون کسب اجازه از وی بر می دارند. دوست صمیمی سه قلوها خانمی به نام Bea می باشد که تمام وقتش را صرف نقاشی کشیدن از خرگوش ها و گردش در طبیعت می کند.

خانم Bea رابطه ای نظیر رابطه مادر و فرزندی با خرگوش ها دارد زیرا سه قلوها مادر و پدرشان را از دست داده اند. در یکی از روزها هنگامی که پیتر به باغ آقای Mc Gregor رفته بود کتش را در باغ جاگذاشت. روز بعد وقتی برای برداشتن کتش به باغ رفت ناگهان با آقای Mc Gregor که در کمین وی بود روبرو شد. آقای Mc Gregor پرید و پیتر را دستگسر کرد اما ناگهان قلبش درد گرفت و بر اثر سکته قلبی مرد.

با مرگ آقای Mc Gregor باغ وی را خرگوش ها تصرف کرده و تمام جنگل و دوستانشان را به جنگل آورده وخانه قدیمی آقای Mc Gregor را اشغال کردند. در حالی که خرگوش ها مشغول زندگی در باغ و خانه آقای Mc Gregor بودند سر و کله پسر بردار آقای گروگر پیدا شد و ...


انیمیشن پیتر خرگوشه 2018 - انیمیشن پیتر خرگوشه 2018

نام فارسی: انیمیشن پیتر خرگوشه 2018

نام لاتین: Peter Rabbit(2018)

انتشار: 2018

امتیاز انیمیشن: 6.6

محصول کشور: آمریکا- استرالیا

زبان انیمیشن: انگلیسی

مدت زمان نمایش انیمیشن: 95 دقیقه

ژانر: کمدی- ماجراجویی

کارگردان: Will Gluck

صداپیشگان:

Rose Byrne

Domhnall Gleeson

Sam Neill

Daisy Ridley

Elizabeth Debicki

Margot Robbie

James Corden
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه