حجم فایل: 1413MB نوع : حجمی قیمت: 16,559 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن پرنسس رویاها

انیمیشن پرنسس رویاها

انیمیشن پرنسس رویاها محصول مشترک شرکت های کانادایی و فرانسوی، توسط Eric Summer و Eric Warin کارگردانی شده است. داستان این انیمیشن درباره دختری فقیر بوده که به دنبال تحقق رویایش جهت تبدیل شدن به یک رقصنده باله می باشد.


انیمیشن پرنسس رویاها 1


در سال 1880، دختری 11 ساله به نام «فلیسی» که در یتیم خانه ای زندگی می کند، آرزوی تبدیل شدن به بزرگترین رقصنده باله را دارد، اما در این زمینه آموزشی ندیده است. وی با بهترین دوستش به نام «ویکتور» که در آرزوی تبدیل شدن به بزرگترین مخترع جهان است، دائماً در حال طراحی نقشه ای برای فرار از یتیم خانه جهت تحقق رویاهایشان می باشند. «فلیسی» به دلیل علاقه زیادش به باله، دائماً بر روی پشت بام ساختمان یتیم خانه در حال تمرین حرکات باله و حفظ تعادل خود است، اما همیشه به خاطر این کارش و انجام حرکات ورزشی در سرتاسر یتیم خانه، توسط مادر مقدس سرزنش می گردد. به اعتقاد او، به علت سخت و خشن بودن زندگی، رویاها واقعیت نبوده و مدفون می شوند، از اینرو وی هیچ گاه به یک ورزشکار ماهر و رقصنده باله تبدیل نخواهد شد.

در ادامه انیمیشن پرنسس رویاها، شاهد نشان دادن عکسی از باشگاه ژیمناستیک پاریس توسط «ویکتور» به «فلیسی» خواهید بود. به گفته «ویکتور» اگر شب هنگام از یتیم خانه فرار کنند، وی «فلیسی» را به این باشگاه برده و هر دوی آنان به رویاهای خود دست پیدا خواهند کرد. هنگام شب، «ویکتور» در حالیکه لباس یکی از مادران مقدس را به تن کرده، به همراه «فلیسی» از یتیم خانه فرار می کنند. اما در حین فرار، نگهبان یتیم خانه که از نقشه آنان مطلع شده، به تعقیب آنان می پردازد. «ویکتور» و «فلیسی» بالاخره پس از کشمکشی طولانی با نگهبان یتیم خانه، موفق به فرار می شوند. آن ها در همان ابتدای ورود به پاریس بر اثر اتفاقی از یکدیگر جدا می گردند. «ویکتور» به کارگاه گاستو ایفل رفته و «فلیسی» راه خود را به سمت باشگاه ژیمناستیک پاریس پیدا می نماید. زمانیکه «فلیسی» در حال تماشای رقص بالرینی می باشد، نگهبان باشگاه که ادعا می کرد وی برای دزدی به آنجا آمده، با او شروع به دعوا می کند. اما ناگهان خدمتکار باشگاه به نام «اودت» مانع دعوای نگهبان با وی شده و از «فلیسی» می خواهد تا باشگاه را ترک نماید.

در طول انیمیشن پرنسس رویاها شاهد ملاقات های «فلیسی» و «اودت» با یکدیگر خواهید بود که منجر به رقم خوردن اتفاقات جالب و سرنوشت جدیدی برای «فلیسی» می گردد.


انیمیشن پرنسس رویاها 1


نام فارسی: پرنسس رویاها

نام لاتین: Leap

تاریخ انتشار: 19 اکتبر 2016

امتیاز انیمیشن: 6.8/10 IMDb

محصول کشور: کانادا و فرانسه

زبان انیمیشن: دوبله فارسی

مدت زمان نمایش انیمیشن: 89 دقیقه

ژانر انیمیشن: کمدی | ماجراجویی | موزیکال

کارگردانان: Eric Summer، Eric Warin

صداپیشه گان: Elle Fanning، Dane DeHaan، Maddie Ziegler، Carly Rae Jepsen
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه