حجم فایل: 1187MB نوع : حجمی قیمت: 41,730 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن نام تو

انیمیشن نام تو

انیمیشن نام تو (Your Name 2016)، انیمیشنی رمانتیک و فانتزی با ژانری درام و عاشقانه به نویسندگی وکارگردانی ماکاتو شینکای انیمیشن ساز سرشناس ژاپنی است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این انیمیشن جذاب یک موفقیت تجاری محسوب شده و تا ژانویه ۲۰۱۷ عنوان چهارمین فیلم پرفروش تاریخ در کشور ژاپن به خود اختصاص داد. این انیمیشن جذاب مورد تحسین بسیاری از منتقدین قرار گرفت و افراد بسیاری این انیمیشن پرفروش را به خاطر سبک پویانمایی خاص و تاثیرات احساس فراوانی که بر جای گذاشت مورد ستایش و تحسین قرار دادند.


انیمیشن نام تو 

انیمیشن نام تو، داستان پسری به نام تاکی تاچیبانا و دختری دبیرستانی به نام میتسوشا می باشد که در روستایی اطراف ژاپن زندگی می کنند. میتسوشا همیشه در آرزوی تبدیل شدن به پسری زیبا رو و در واقع زیباترین پسر ژاپن بوده است.

در یکی از شبها به دنبال نزدیک شدن ستاره دنباله دار به زمین اتفاقات عجیبی به وقوع پیوست به طوری که میتسوشا و تاکی بعد از بیدار شدن از خواب تغییرات بسیاری در بدن هایشان احساس کردند. حقیقت ماجرا این بود که بدن میتسوشا و تاکی با یکدیگر عوض شده و اکنون میتسوشا با بدن تاکی و تاکی با بدن میتسوشا زندگی می کردند.

باگذشت چند روز از این اتفاق زمانی که تاکی در ایستگاه منتظر مترو ایستاده بود بطور اتفاقی کسی با ظاهر قبلی خود رادر مترویی که درحال عبور بود، دید و موفق شد خود را به میتسوشا برساند با مواجه شدن تاکی و میتسوشا در ادامه اتفاقات جالبی به وقوع پیوست.انیمیشن نام تو

 نام فارسی: نام تو

نام لاتین: Your Name 2016

انتشار:  26 آگوست 2016

امتیاز انیمیشن : IMDb 9.1/10  

محصول کشور: ژاپن

زبان انیمیشن: انگلیسی

مدت زمان نمایش انیمیشن:106  دقیقه

ژانرانیمیشن: درام | عاشقانه

کارگردان: Makoto Shinkai 

صدا پیشگان: Ryunosuke Kamiki, Mone Kamishiraishi, Masami Nagasawa, Etsuko Ichihara, Ryo Narita, Aoi Yūki, Nobunaga Shimazaki, Kaito Ishikawa, Kanon Tani.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه