حجم فایل: 924MB نوع : حجمی قیمت: 10,828 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن من شرور 2010

"من شرور" انیمیشنی سه بعدی محصول سال 2010 آمریکاست که توسط Pierre Coffin و Chris Renaud کارگردانی شده و بر اساس داستانی از Sergio Pablos می باشد. این انیمیشن جذاب توسط استودیو فرانسوی Mac Guff تولید شده است.

داستان "من شرور" در رابطه با فردی تبه کار به نام گورو است که با شنیدن خبر دزدیده شدن هرم بزرگ جیزه، تصمیم دارد ماه را بدزد تا رئیس بانکی که از او وام میگیرد را تحت تاثیر قرار دهد. در جریان این دزدی، گورو دستیارانی کوچک به نام مینیون دارد. مینیون ها که به کتک کاری و خرابکاری علاقه زیادی دارند، موش های آزمایشگاهی دکتر نفاریو (دستیارو مسئول آزمایشگاه زیر زمینی گورو) می باشند. گورو برای سرقت ماه به دستگاهی کوچک کننده نیاز دارد که تنها در شرق آسیا یافت می شود بنابراین برای دست یابی به این دستگاه به شرق آسیا سفر می کند اما وکتور که رقیب او و پسر رئیس بانک نیز می باشد در میانه راه دستگاه را از او می رباید. گورو در پی یافتن دستگاه، وکتور را تعقیب کرده و پناهگاهش را می یابد اما مخفی گاه وکتور امنیت بالایی داشته و دسترسی و ورود به آن تقریبا برای گورو غیر ممکن است.

در ادامه گورو تلاش می کند تا به وسیله سه دختر یتیم که در یتیم خانه دوشیزه کاتی زندگی می کنند و به وکتور شیرینی می فروشند، به پناهگاه او راه یابد. در نتیجه تصمیم می گیرد به یتیم خانه رفته و سرپرستی بچه ها را به عهده بگیرد. به دنبال رفتن وی به یتیم خانه و قبول سرپرستی بچه ها، ارتباط وی با بچه ها آغاز می شود. آنها در ابتدا ارتباط خوبی ندارند اما با گذشت زمان به یکدیگر علاقمند می شوند. گورو تلاش می کند تا با کمک بچه ها دستگاه را پس بگیرد اما ...


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه