حجم فایل: 1280MB نوع : حجمی قیمت: 15,000 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن مزرعه ی حیوانات- Barnyard 2006

انیمیشن مزرعه ی حیوانات- Barnyard 2006

انیمیشن مزرعه ی حیوانات- Barnyard 2006، یک انیمیشن کمدی کامپیوتری محصول دو کشور آمریکا و آلمان می باشد که توسط کمپانی Paramount Pictures در تاریخ 4 آگوست 2006 منتشر شد. کارگردان این اثر Steve Oedekerk با صداپیشگان Kevin James ، Courteney Cox ، Sam Elliott ، Danny Glover ، Wanda Sykes ، Andie MacDowell ، David Koechner هستند که این انیمیشن با بودجه ی ساخت 51 میلیون دلار توانست فروشی معادل 116 میلیون دلار را به همراه داشته باشد.


انیمیشن مزرعه ی حیوانات- Barnyard 2006


انیمیشن مزرعه ی حیوانات- Barnyard 2006

داستان این انیمیشن روایت مزرعه ای در یک روستا می باشد که توسط یک کشاورز مهربان اداره میشود و در این مزرعه تعداد زیادی از حیوانات از جمله گاوها ، مرغ ، سگ ، موش ، خوک همچنین حیوانات دیگری زندگی میکنند. این حیوانات توانایی تکلم و تقلید از تمامی کارهایی که یک انسان انجام میدهد را دارند که البته همه ی اینها به دور از چشم کشاورز یا بقیه ی انسانها به طور مخفیانه انجام میگیرد. رهبر تمامی این حیوانات در مزرعه یک گاو نر به نام بن می باشد که فرزندی به نام اوتیس دارد. بن برای پسرش اوتیس آرزوهای زیادی در ذهن داشته که قصد دارد او را به عنوان رئیس و جانشین بعدی خود در مزرعه معرفی کند اما اوتیس یک گوساله ی بازیگوش است که همیشه دوست دارد با دوستان خود مشغول بازی باشد و هیچ مسئولیتی را قبول نمیکند. اما بعد از یک جلسه ی فوری برای حیوانات بن با پسرش صحبت میکند و به او هشدار میدهد که مسئولیت پذیری بیشتری در امور مزرعه داشته باشد اما اوتیس همچنان این توصیه ها از سوی پدر خود را نادیده گرفته سپس به همراه دوستانش جلسه را ترک میکند. در همان روز اوتیس یک گاو باردار به نام دیزی را مشاهده میکند که به همراه دوستش بیسی وارد مزرعه میشوند و درهمان شب حیوانات به مناسبت ورود دیزی جشنی در انبار برگزار میکنند. در این جشن تمامی حیوانات حضور دارند به جز بن و اوتیس که مراقب خط حصار مزرعه برای جلوگیری از حمله ی کایوت ها (شغال ها) می باشند. اوتیس در کنار بن مشغول نگهبانی هستند که پس از گذشت دقایقی اوتیس ماجرای مهمانی را بیان میکند و بن به او اجازه میدهد تا پست نگهبانی خود را ترک کرده و به جمع دوستان خود در مهمانی بپیوندد. اما با رفتن اوتیس بن تنها شده سپس کایوت ها به مزرعه حمله میکنند که در ادامه...


انیمیشن مزرعه ی حیوانات- Barnyard 2006 انیمیشن مزرعه ی حیوانات- Barnyard 2006

نام فارسي: انیمیشن مزرعه ی حیوانات

نام لاتين: Barnyard 2006

انتشار: 4 آگوست 2006

امتياز انيميشن: 5.6/10 IMDb

محصول کشور: آمریکا ، آلمان

زبان انيميشن: دوبله فارسی

مدت زمان نمايش انيميشن: 90 دقیقه

ژانر انيميشن: کمدی 

کارگردان: Steve Oedekerk

صدا پيشگان: Kevin James ، Courteney Cox ، Sam Elliott ، Danny Glover ، Wanda Sykes ، Andie MacDowell ، David Koechnerمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه