حجم فایل: 1252MB نوع : حجمی قیمت: 14,672 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن لگو نینجاگو (The_LEGO_Ninjago 2017)

انیمیشن لگو نینجاگو (The_LEGO_Ninjago 2017)

انیمیشن لگو نینجاگو یک انیمیشن کمدی متحرک میباشد که با کارگردانی Charlie Bean و نویسندگی Logan, Fisher تولید شد. انیمیشن لگو نینجاگو محصول مشترک دو کشور ایالات متحده و دانمارک میباشد که با بودجه ی ساخت 70 میلیون دلار و فروشی بالغ بر 123 میلیون دلار در سراسر جهان همراه بود. این اثر در تاریخ 22 سپتامبر 2017 در ایالات متحده و 21 سپتامبر 2017 در کشور دانمارک اکران شد.


انیمیشن لگو نینجاگو (The_LEGO_Ninjago 2017)1

انیمیشن لگو نینجاگو (The_LEGO_Ninjago 2017)

داستان انیمیشن لگو نینجاگو در شهری اتفاق می افتد که در ظاهر آن ترکیبی از هنگ کنگ و نیویورک می باشد. مثلا شهری که هم در آن باشگاه های هنر های رزمی وجود دارد و هم روبات های غول آسا در آن حکمرانی میکنند. شهری که دبیرستان هایش به همان اندازه که امریکایی است ، اسکله ها ، تابلوها ، نقاشی های شهری اش شرق آسیا را در ذهن ما تداعی میکند. انیمیشن به زندگی پسر نوجوانی به نام لوید می پردازد که پدرش تبهکار بزرگ و خشنی به نام گارمادون است. گارمادون روزها به شهر حمله میکند و برای تصاحب شهر خثارت های زیادی به بار می آورد. با این اتفاقات تمامی بچه های مدرسه به خاطر پدر لوید از او متنفر هستند اما هیچ کس نمیداند که لوید عضو گروه نینجاهایی هست که از شهر محافظت میکنند. راهنما و استاد گروه نینجا نیز (جکی چان) میباشد. بلاخره گارمادون موفق به تصاحب شهر میشود . حالا لوید و تیم نینجا تحت راهنمایی های جکی چان راهی سفری به سوی قله ای دور افتاده در آنسوی جهان و برای به دست آوردن مرگبار ترین سلاح دنیا به راه می افتند. آنها قصد دارند با به دست آوردن این صلاح گارمادون را شکست داده و شهر را از دست او نجات دهند. در گروه نینجا ها هرکدام توانایی کنترل یکی از عناصر طبیعت (آب ، آتش ، آذرخش ، زمین) را دارند. این قهرمانان از وسط جنگل ها ، دشت ها و کوهستان ها به راه می افتند که در ادامه...

انیمیشن لگو نینجاگو (The_LEGO_Ninjago 2017)1

انیمیشن لگو نینجاگو (The_LEGO_Ninjago 2017)

نام فارسی: انیمیشن لگو نینجاگو

نام لاتین: The_LEGO_Ninjago 2017

انتشار : 22 سپتامبر 2017

امتیاز انیمیشن: 6/10 IMDb

محصول کشور: آمریکا ، دانمارک

زبان انیمیشن: انگلیسی

مدت زمان انیمیشن: 97 دقیقه

ژانر انیمیشن: کمدی ، ابرقهرمانی

کارگردان : Charlie Bean

صداپیشگان: Dave Franco , Justin Theroux , Fred Armisen , Abbi Jacobson , Olivia Munn , Kumail Nanjiani , Michael Peña , Zach Woods , Jackie Chanمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه