حجم فایل: 777MB نوع : حجمی قیمت: 18,211 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه

انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه

انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه با سبکی کمدی به کارگردانی دیوید فیس در تاریخ 18 دسامبر 2015 انتشار یافت. این انیمیشن توسط استودیوی Sony Pictures در ایالات متحده آمریکا ارائه گردید. 

انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه - انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه

داستان انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه با بیان حکایت افسانه ای گرگ و میش از الیوت که در جنگل تیمبرلند زندگی می کند، آغاز می گردد. حکایت از این قرار است که در شبی طوفانی و تاریک آهویی به تنهایی در حال قدم زدن داخل جنگل بود. او ناگهان متوجه حضور موجودی وحشتناک در جنگل شده و با ترس به آن موجود خیره می شود. در همین حین الیوت به کمک وی آمده و با آن موجود وحشتناک که یک گرگ گرسنه است، به جنگ می پردازد. بوگ پس از شنیدن این حکایت به شدت وحشت زده می گردد. از اینرو تصمیم به ساختن کلبه ای جهت قائم شدن از آن گرگینه وحشت آور می گیرد. در پی آگاهی الیوت از تصمیم بوگ، وی سعی بر منصرف کردن او و آموزش فنونی جهت غلبه بر ترسش می نماید. 

انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه - انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه

در ادامه انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه شاهد کابوس های شبانه بوگ درباره آن گرگینه موجود در حکایت تعریف شده توسط الیوت، خواهید بود. یک روز که بوگ به دلیل کابوس شبانه از خواب بیدار می شود، الیوت را در حال خوردن آخرین شکلات خود می بیند. از اینرو بسیار خشمگین شده و در پی این عصبانیت، الیوت از او درخواست رفتن به شهر جهت یافتن کشتی مملوء از شکلات را می کند. به گفته وی، دو راه برای رسیدن به شهر موجود است. در یکی از راه ها هیچ خطری آنان را تهدید نکرده اما سفری طولانی برای رسیدن به شهر در پیش خواهند داشت و در راه دوم یا همان دره مرگ مدت زمان سفرشان بسیار کاهش یافته ولی در عوض خطرات فراوانی به خصوص برای خرس ها وجود دارد. 

انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه 

ادامه انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه درباره سفر بوگ و الیوت به همراه یکی از دوستانشان بوده که در این راه پر رمز و راز با ماجراهای زیادی رو به رو می شوند.

انیمیشن فصل شکار: ترس احمقانه

نام فارسی: فصل شکار: ترس احمقانه

نام لاتین: Open Season: Scared Silly

تاریخ انتشار: 18 دسامبر 2015

امتیاز انیمیشن: 5.1/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان انیمیشن: دوبله فارسی

مدت زمان نمایش انیمیشن: 85 دقیقه

ژانر انیمیشن: کمدی | ماجراجویی

کارگردان: David Feiss

صداپیشه گان: Donny Lucas، Will Townsend، Melissa Sturm، Trevor Devall، Garry Chalk، Kathleen Barr
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه