حجم فایل: 1853MB نوع : حجمی قیمت: 21,715 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن فانتزی نهایی 7: نجات کودکان

انیمیشن فانتزی نهایی 7: نجات کودکان

انیمیشن فانتزی نهایی 7: نجات کودکان با سبکی ماجراجویی و اکشن توسط Tetsuya Nomura کارگردانی شده است. این انیمیشن که محصول کشور ژاپن می باشد در تاریخ 14 سپتامبر 2005 انتشار یافت.


انیمیشن فانتزی نهایی 7: نجات کودکان12 سال قبل از آغاز جریانات انیمیشن فانتزی نهایی 7: نجات کودکان، مجموعه «شینرا» راهی برای بهره گیری از جریان زندگی به عنوان یک ذخیره گرانبها پیدا کرد و به همین دلیل توانایی زندگی بی دردسر و بی خطر برای مردم فراهم گردید. اما به مرور زمان این شرایط کم رنگ شده و به عقیده بسیاری از مردم، مجموعه «شینرا» در تلاش برای استفاده از نیروهای خود جهت مقابله با مخالفانش بود. مجموعه «شینرا» نیروهای ویژه ای به نام «جنگجو» داشت. افرادی که مدت ها قبل شخصی به نام «جنوا» که به قصد نابودی دنیا از آسمان آمده بود را دستگیر و دفن نمودند. 

یکی از این جنگجویان خبره «سفیروث» نام داشت. او زمانیکه متوجه به وجود آمدنش توسط آزمایشی وحشتناک شد، حس تنفری به «شینرا» پیدا کرد. تا اینکه با گذر زمان از دنیا و تمامی مردم آن هم متنفر شد. به دنبال نفرت «سفیروث»، وی تصمیم به نابودی دنیا گرفت و بقیه جنگجویان نیز برای ایستادگی مقابل او تلاش کردند. از اینرو جنگ و درگیری زیادی به وجود آمد که خسارات بسیاری را هم به بار آورد. تا اینکه در یک روز سرنوشت ساز، دنیا با استفاده از جریان زندگی به عنوان یک سلاح به تمامی جنگ ها، جاه طلبی ها و اندوه ها خاتمه داد.

در ابتدای انیمیشن فانتزی نهایی 7: نجات کودکان شاهد شیوع بیماری عجیبی در دنیا خواهید بود که شخصی به نام «کلود» درصدد یافتن منشا این بیماری و راهی برای بهبود آن بر می آید. «کلود» در جلسه ای با رئیس پیشین شرکت «شینرا» به نام «روفوس» حضور پیدا می کند. به درخواست «روفوس»، «کلود» باید اشخاصی با نام های «لوز»، «کاداج» و «یازو» را متوقف نماید. جسم این سه نفر از روح «سفیروث» ساخته شده که قصد احیای روح او را با استفاده از بقایای «جنوا» دارند. اما «کلود» درخواست «روفوس» را رد کرده و محل را ترک می نماید.

از طرفی «کاداج» و همکارانش در حال استخدام کودکان مبتلا به همان بیماری عجیب شیوع یافته، می باشند. آن ها تصمیم به گرفتن انتقام از دنیا دارند تا اینکه ...


انیمیشن فانتزی نهایی 7: نجات کودکان1انیمیشن فانتزی نهایی 7: نجات کودکان

نام فارسی: انیمیشن فانتزی نهایی 7: نجات کودکان

نام لاتین: Final Fantasy VII: Advent Children

تاریخ انتشار: 14 سپتامبر 2005

امتیاز انیمیشن: 7.3/10 IMDb

محصول کشور: ژاپن

زبان انیمیشن: دوبله فارسی (گلوری)

مدت زمان نمایش انیمیشن: 126 دقیقه

ژانر انیمیشن: اکشن | فانتزی | ماجراجویی

کارگردان: Tetsuya Nomura

صداپیشه گان: Takahiro Sakurai، Ayumi Ito، Kenichi Suzumura، Showtaro Morikubo، Maaya Sakamoto، Toshiyuki Morikawa، Shogo Suzuki
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. انیمیشن فانتزی نهایی: شمشیر پادشاه