حجم فایل: 1792MB نوع : حجمی قیمت: 21,000 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن فانتزی نهایی: شمشیر پادشاه

انیمیشن فانتزی نهایی: شمشیر پادشاه

انیمیشن فانتزی نهایی: شمشیر پادشاه که توسط Takeshi Nozue کارگردانی شده، در سال 2016 توسط کمپانی Square Enix واقع در کشور ژاپن ساخته گردیده است. شخصیت های اصلی این انیمیشن را سپاه نخبگان مبارزی تشکیل می دهند که قدرت جادویی رجیس را به اشتراک گذاشته و از پادشاهی لوسیس و کریستال آن در برابر امپراطوری مهاجم نیفلهایم محافظت می نمایند.


انیمیشن فانتزی نهایی: شمشیر پادشاه در دنیایی شبیه به زمین با نام «ائوس» اتفاق می افتد. پادشاهی لوسیس با در اختیار داشتن کریستال جادویی که توسط خدایان جهان به بشریت داده شده، توانست سالیان دراز از سرزمین خود محافظت کند. اما نیفلهایم که امپراطوری ماشین های نظامی عظیم بود، به لطف تکنولوژی پیشرفته اش قدرت یافت و نبرد طولانی ای بین نیفلهایم و لوسیس بر سر دست یابی قدرت کریستال شکل گرفت. با گذر زمان، نیفلهایم توسط تکنولوژی پیشرفته خود موفق به تصرف سرزمین های اطراف شد. از اینرو لوسیس به منظور دفاع از خود، مانعی جادویی معروف به دیوار که نیرویش از کریستال تامین می شد، بنا نمود. این دیوار موجب در امان ماندن تاج و تخت و آخرین استحکامات لوسیس تا سال هایی طولانی گردید. در حین این درگیری شدید، پسر پادشاه «رجیس» به نام «نوکتیس» جهت درمان جراحت شدیدش با همراهی پدر خود از لوسیس به تنبرای سفر کرد. اما نیفلهایم با هدف کشتن خاندان پادشاهی لوسیس به تنبرای حمله ور شد. پادشاه «رجیس» با مشاهده این وضعیت، برای فرار به همراه «نوکتیس» و پرنسس تنبرای با نام «لونا» تلاش کرد، اما در حین فرار «لونا» که برادر خود را بر سر جنازه مادرشان مشاهده نمود، از فرار امتناع کرده و در کنار برادرش ماند. از اینرو نیفلهایم سرزمین تنبرای را تصرف کرده و «لونا» و برادرش را نیز اسیر نمود.

در ادامه انیمیشن فانتزی نهایی: شمشیر پادشاه شاهد گردآوری ارتشی از جنگجویان ماهر توسط پادشاه «رجیس» برای مقابله با تهدید نیفلهایم، پس از گذر 12 سال خواهید بود. این ارتش با عنوان شمشیر پادشاه که قدرت خود را از جادوی پادشاه تامین می کنند، به صورت خستگی ناپذیری با نیفلهایم به مبارزه می پردازند. اما در آخرین حمله نیفلهایم به پادشاهی لوسیس که از هیولاهایی غیر طبیعی در مبارزه استفاده نمودند، ارتش شمشیر پادشاه مجبور به عقب نشینی می گردند. از اینرو صدراعظم نیفلهایم جهت بستن پیمان صلح با پادشاهی لوسیس به سرزمین آنان آمده و اظهار می دارد که در پی این پیمان، رجیس باید بخشی از سرزمین های اطراف را به نیفلهایم واگذار کرده و هم چنین «نوکتیس» با شاهزاده سابق تنبرای ازدواج کند.نام فارسی: فانتزی نهایی 15: شمشیر پادشاه

نام لاتین: Kingsglaive: Final Fantasy XV

تاریخ انتشار: 9 جولای 2016

امتیاز انیمیشن: 6.8/10 IMDb

محصول کشور: ژاپن

زبان انیمیشن: دوبله فارسی

مدت زمان نمایش انیمیشن: 110 دقیقه

ژانر انیمیشن: اکشن | علمی – تخیلی | ماجراجویی

کارگردان: Takeshi Nozue

صداپیشه گان: Aaron Paul، Lena Heady، Sean Bean، Adrian Bouchet
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. انیمیشن فانتزی نهایی 7: نجات کودکان