حجم فایل: 899MB نوع : حجمی قیمت: 10,535 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن زوتوپیا دوبله فارسی

زوتوپیا Zootopia عنوان انیمیشنی با ژانر کمدی، ماجراجویی است که محصول کمپانی بزرگ و مشهور والت دیزنی Disney می باشد و در سال 2017 اکران شده است. جردبوش، بایرون هاوارد و ریچ مور کارگردانی این انیمیشن جذاب را بر عهده داشته اند. انیمیشن زوتوپیا zootopia محبوبیت فراوانی داشته و یکی از پرطرفدارترین انیمیشن ها در میان کاربران بوده است.

شکیرا خواننده 39 ساله اسپانیایی نیز در این انیمیشن موفق و پرفروش به صداپیشکی پرداخته و در جشن فرش قرمز این اثر نیز شرکت کرده بود. وی صداپیشگی نقش غزال را به عهده داشته است. این انیمیشن جذاب در هفته اول اکرانش یکی از رکوردهای کمپانی بزرگ دیزنی را شکست به طوری که اکران آن جدول فروش سینماهای آمریکا را دگرگون ساخت.

داستان زوتوپیا zootopia در ارتباط با شهری به همین نام می باشد که حیوانات زیادی در صلح و آرامش و به صورت مسالمت آمیز در آن زندگی می کنند. یکی از ساکنین این شهر زیبا خرگوشی مهربان و وظیفه شناس به نام افسر هاپس است که جدیداً به اداره پلیس این شهر منتقل شده اما در بدو ورودش متوجه این مسئله می شود که اولین و تنهاترین خرگوش اداره پلیس بوده لذا برای اثبات خود از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. یکی دیگر از ساکنین این شهر روباهی چرب زبان و حیله گر به نام نیک وایلد می باشد.

به دنبال گزارش تخلفی در شهر، افسر هاپس، روباه حیله گر را تحت تعقیب قرار می دهد اما به سرعت متوجه می شود که روباه این جرم را مرتکب نشده و هر دوی آنها بازی خورده و هدف یک توطئه بزرگ قرار گرفته اند. لذا برای حل این پرونده به ناچار هردوی آنها متحد شده و تمام تلاششان را می کنند تا پرونده را حل کنند. آنها تنها 48 ساعت وقت دارند تا ... .


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه