حجم فایل: 660MB نوع : حجمی قیمت: 7,734 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن زمان برف بازی

انیمیشن زمان برف بازی

انیمیشن زمان برف بازی که بر اساس اولین فیلم افسانه ای ادبی به نام «سگی که جنگ را متوقف کرد» بوده و توسط Jean-François Pouliot کارگردانی شده، در تاریخ 13 نوامبر 2015 انتشار یافته است.


بازی="" 1"="" titleانیمیشن="" بازی"="">

انیمیشن زمان برف بازی - انیمیشن زمان برف بازی

داستان انیمیشن زمان برف بازی ازآنجایی آغاز می شود که به علت بارش سنگین برف، مدارس یک روستا به مدت دو هفته تعطیل می گردند. از اینرو دوستان «لوک» به او پیشنهاد برگزاری یک جنگ برفی را می دهند و به این دلیل که «لوک» به زیبایی شیپور زده و به یک قهرمان در مدرسه تبدیل شده، از وی می خواهند تا به عنوان فرمانده آنان، مدیریت ارتش خود را به عهده بگیرد. در پی این درخواست، «لوک» به عنوان فرمانده، خواهان حضور دوستانش در اسطبل جهت آگاهی از قوانین حاکم بر ارتش خود می باشد. «لوک» و چند تن از دوستانش در راه رسیدن به اسطبل، با دو دختر از خانواده ای که به تازگی به روستای آنان نقل مکان کرده اند، آشنا می شوند. دختر کوچکتر با نام «لوسی» به تمسخر آنان پرداخته اما «لوک» به او اهمیت نداده و سعی بر جلب کردن توجه دختر بزرگتر که «لوسی» نام دارد، می نماید ولی موفق به این امر نمی گردد. 

انیمیشن زمان برف بازی - انیمیشن زمان برف بازی

در ادامه انیمیشن زمان برف بازی مشاهده خواهید کرد که با حضور «لوک» و دوستانش در اسطبل، وی شروع به توضیح قوانین می کند. قوانین سه گانه وی از این قرارند که دشمن ها حق صحبت و برقراری ارتباط با یکدیگر را ندارند، آن ها فقط حق جنگیدن در روز را داشته و جنگ در آخرین روز تعطیلات به پایان خواهد رسید. در حین این توضیحات، «پیرز» به همراه سگش «کلیو» و دوستش «فرانکی» که به چهار چشمی معروف بوده و بسیار باهوش می باشد، وارد اسطبل می شود. «فرانکی» ادعا می کند که نقشه بسیار هوشمندانه ای برای ساختن قلعه شان دارد اما کسی به او توجه نمی کند. 

انیمیشن زمان برف بازی 

به اظهار «جک» برای انجام این جنگ باید به دو گروه تقسیم شوند تا بتوانند مقابل هم به مبارزه بپردازند. او از دوستانش می خواهد تا کسانی که خواهان حضور در ارتش «لوک» هستند در کنار وی قرار بگیرند. تمامی دوستان «لوک» به جز «پیرز»، «کلیو» و «فرانکی» به ارتش وی می پیوندند. پس از این تقسیم بندی، به گفته «لوک» تیم «پیرز» می بایست قلعه مورد نظر «فرانکی» را ساخته و ارتش خود او هم اسطبل را به عنوان قلعه انتخاب کنند و هرگروه که در پایان تعطیلات قلعه خود را سالم نگاه دارد، برنده این جنگ برفی شناخته خواهد شد. در پی این اظهارات و به دلیل این تقسیم ناعادلانه، «پیرز» و «فرانکی» عصبانی شده و اسطبل را ترک می نمایند.

بازی="" 1"="" titleانیمیشن="" بازی"="">

انیمیشن زمان برف بازی 

در ادامه انیمیشن زمان برف بازی، شاهد رخ دادن حادثه ای خواهید بود که منجر به هم گروه شدن «پیرز» و «فرانکی» با «لوسی» و «سوفی» می گردد. آنان شروع به ساختن قلعه مورد نظر «فرانکی» توسط برف می نمایند و صبح روز بعد، جنگ برفی مقابل ارتش «لوک» آغاز می شود تا اینکه ...

نام فارسی: زمان برف بازی

نام لاتین: Snowtime

تاریخ انتشار: 13 نوامبر 2015

امتیاز انیمیشن: 6.1/10 IMDb

محصول کشور: کانادا

زبان انیمیشن: انگلیسی با زیرنویس فارسی

مدت زمان نمایش انیمیشن: 80 دقیقه

ژانر انیمیشن: کمدی | درام

کارگردان: Jean-François Pouliot

صداپیشه گان: Angela Galuppo، Lucinda Davis، Sandra Oh، Ross Lynchمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه